Interjeras Prieš ir PO: Tikra vienos dienos istorija

Prieš ir Po: Tikra vienos dienos istorija. Viešbučio kambario atnaujinimas.

Greitas interjero atnaujinimas.

Rytas Vilniuje,8:00. Paskutinieji senojo kambario gyventojai išvyksta ir viešbučio šeimininkas duoda leidimą permainų pradžiai. Įprasta darbo dienos rutina viešbutyje, tačiau šį kartą viename iš kamabarių girdima daugiau triukšmo ir neįprasto šurmulio. www.manosiena.lt komanda kuria planą kaip nustebinti ne tik viešbučio šeimininką, bet ir nuolatos besikeičiančius svečius. Permainoms skirtas laikas – 6 valandos. Naujieji svečiai turi apsigyventi 14:00.

Sienų apdaila

Permainos turėjo įvykti labai greitai bei švariai. Įvertinus esamą interjerą, jo būklę ir galimas vietas pokyčiams, pasirinkta tapetais dengta siena, kuri buvo akcentas didžiąjame kambaryje, sukuriant solidų ir didelį lovos lovūgalį, panaudojant egzotinį medį. Stipriai sudėvetai sienai atnaujinti, sukurtas pusinės medžio sienos vaizdas ir pakeisti baldai. Siekiant padidinti erdvę nedideliame kambaryje, atsisakyti senos ir didelės spintos, kurios vietoje įrengta stilinga televizoriaus sienelė, paslepiant visus laidus ir išlaikant kamabrio stiliaus vientisumą. Šiems tikslams buvo pasitelkta medinė sienų danga. Tokį pasirinkimą lėmė esama grindų danga, prie kurios buvo derinama mediena ir noras įvesti naują medžiagą ir netradicinę paviršiaus faktūrą. Interjere dominuoja standartiniai išpildymai: dažai, tapetai. Įvedus naują medžiagą – gaunamas prabangos ir jaukumo efektas. Panaudota mediena į interjerą įsiliejo labai organiškai, nesuardant esamos kambario harmonijos, o ją papildant.

Atliekant permainas interjere, keičiant detales ar renovuojant dalį kambario, svarbu išlaikyti vientisumą ir suderinamumą. Pagrindinė taisyklė darant atnaujinimus ir permainas – nepakenkti esamam vaizdui. Atnaujinant šį interjerą buvo pasirinkta egzotinės – tamsios spalvos mediena. Naudojamos medžiagos struktūra, suteikia gyvumo praktiškumo ir ilgaamžiškumo.

Interjero atnaujinimo taisyklės:

  1. Atsikratykite ,,griozdų“ – didelių baldų, kurie sudaro netvarkos įspūdį.
  2. Sujunkite senas medžiagas su naujomis.
  3. Išlaikykite jaukumą.
  4. Nekopijuokite, išlikite saviti.
  5. Svarbu dydis. Derinkite medžiagų formatus.
  6. Išgryninkite keletą interjero akcentų ir bendrą namų temą.

Pietų metas viešbutyje, 14:00, naujieji kambario svečiai atvyksta. Interjeras atnaujintas. Pakeitus nedidelę kamabrio detalę efektas akivaizdus. Šeimininkas ir svečiai patenkinti. Nedidelį pokyčiai suteikia daug džiaugsmo, reikia tik išdrįsti.

Galerija. Interjeras prieš ir po permainų:

Mūsų sukurti ir pagaminti produktai – http://www.manosiena.lt/produktai/

Tekstas apie mus patalpintas: http://domo.plius.lt/interjeras/straipsniai/pries-ir-po-kambario-atnaujinimas