Interjero dizaino programos

Nesunkiai susimodeliuokite namų dizainą
Paprastas ir greitas interjero dizainas
Nusprendėte atsinaujinti , planuojate keisti namų dizainą ar netgi statyti naują namą? Šiandien dizaino idėjų pasisemti galima labai daug, tačiau geriausiam rezultatui reikia vizualaus galutinio varianto, kuris padėtų jums įsivaizduoti, kaip viskas atrodys ir ar apskritai įmanoma įgyvendinti tokį dizainą realybėje. Tokiu atveju jums labai padės internetinės programos, kuriose dizainą galite modeliuoti savarankiškai.
Sienų apdailos plokštės
Internetinių programėlių, namų dizainui kurti, pagalba galite susidaryti bet kokio tipo namų interjero dizainą. Spalvų, baldų ir medžiagų pasirinkimas yra išties platus. Galite naudoti tiek senoviškus, tiek modernaus stiliaus baldus, kurie būna pagaminti iš labai įvairių medžiagų ir nudažyti norimomis spalvomis – galutinis rezultatas priklauso tik nuo jūsų vaizduotės.
Norėdami įsitikinti tokių programėlių veiksmingumu, galite pabandyti vieną iš jų sukurdami savo dabartinių namų dizainą. Atsižvelkite į matmenis, baldų išdėstymą ir sienų bei grindų spalvas. Jūsų galutinis rezultatas bus beveik arba visiškai identiškas jūsų dabartinių namų dizainui.
Galite keisti sienų, grindų matmenis, todėl labai lengvai susikursite būtent tokio dydžio patalpas, kokios yra pas jūsų namie. Baldai taip pat turi savus matmenis, kurie padės jums suplanuoti, kokio dydžio spintelė, televizorius ar bet koks kitas baldas labiausiai tiks kambaryje.
Rasite gausybę spalvų bei medžiagų, kurias galėsite naudoti grindims ir sienoms. Realybėje spalvas bei medžiagas rinkitės atsakingai. Sienų ir grindų dizainas – ilgalaikiai dalykai.
Greiti interjero rezultatai 
Kaip jau minėta, medžiagų bei baldų pasirinkimas yra didžiulis, todėl susikūrę galutinį dizainą, norite pamatyti jį iš visų kampų. Dizaino internetinės programos leis jums tai padaryti netgi 3D vaizde. Pasirinkę 3D funkciją, kurią turi didžioji dalis programėlių, galėsite vaikštinėti po jūsų paties sukurto dizaino namus. Taip labai lengvai įsivaizduosite, kaip viskas atrodys realybėje – būtent tokia ir yra šio tipo programėlių paskirtis.
Tuo tarpu, 2D vaizdas iš viršaus lieka svarbesnis, nes tokio tipo programėlėse yra atsižvelgiama ne tik į virtualias, bet ir į realias galimybes. Visų baldų ir kambarių matmenys turi būti tinkami, todėl 2D vaizdas puikiai leidžia įvertinti galimybes statant įvairių dydžių baldus kambaryje.
Paprastas idėjų įgyvendinimas
Visada viską yra daug paprasčiau padaryti, kai po ranka yra maketas. Specialistai pamatę jūsų virtualiai sukurtą dizainą galės daug lengviau jums patarti, kokias medžiagas pasirinkti ir ką pakeisti galutiniam rezultatui. Taigi, tai yra puikus maketas specialistams, kurie ir įgyvendins jūsų idėjas.
Viską padaryti patiems yra sunku. Savarankiškai pasirinkti baldus ir nuspręsti, kur juos pastatyti, nėra sudėtinga ir tai nereikalauja daug žinių. Tačiau, su specialistais reikėtų pasikonsultuoti dėl:
Sienų;
Grindų;
Šildymo sistemos;
Langų, durų.
Sienas bei grindis matysite dažniausiai, todėl jos turi būti gražios ir praktiškos. Šiomis dienomis yra įvairių sienų dangų, daugelis žmonių renkasi tapetus ar įprastus dažus, tačiau yra ir įvairių naujovių, kaip 3D medinė sienų danga, kuri, pasitelkiant naujausias technologijas, yra gaminama iš šimtamečių medžiagų arba netgi augalinė danga.
Grindis irgi reikia rinktis atsakingai. Pavyzdžiui, medinių grindų niekas nestato vonioje, nes jos nėra tokios atsparios drėgmei. Visos grindų dangos turi daug teigiamų ir neigiamų savybių, kurias rekomenduojama patikėti įvertini specialistui.
Galų gale, programėlės namų interjerui kurti yra naudingos tiek jums, tiek visiems specialistams, kurie padės jūsų sukurtą dizainą paversti realybe.
 
Mūsų sukurti ir pagaminti produktai – http://www.manosiena.lt/produktai/


Mūsų darbai

Balinto ąžuolo pertvaros

Skaityti daugiau

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau

Metalinė pertvara

Skaityti daugiau