Nestandartiniai lubų pasirinkimai

NESTANDARTINIAI LUBŲ PASIRINKIMAI
Nestandartiniai lubų pasirinkimai
Lubos – tai interjero detalė, kuriai skiriame per mažai dėmesio. Renovacijos metu dažniausiai yra koncentruojamasi į grindų bei sienų dangas, o lubos lieka paskutinėje vietoje.
Lubos yra matomos taip pat gerai, kaip sienos bei grindys, tačiau luboms dažniausiai parenkamas pasenęs bei pabodęs standartinis dizainas – tai yra viena didžiausių klaidų renovuojant namus. Renovacija – tai namų atnaujinimas tiek vizualiniais, tiek praktiniais tikslais, o neatsakingai parinktos lubos gali nesiderinti su kruopščiai atrinktomis medžiagomis sienoms bei grindims. Tad pasisemkite idėjų iš šiuolaikinių lubų inovacijų.
Naujoviškos, nestandartinės lubos jūsų namuose
Nestandartinės lubos – kadangi lubų standartu jau senokai yra tapusios įprastos plokštės arba dailylentės luboms, nestandartinės dangos suteiks jums naujų idėjų kuriant savo svajonių interjerą namuose.
3D danga – kaip ir sienoms, 3D dangos dažnai naudojamos ir luboms. Tai yra vienas įspūdingiausiai atrodančių variantų luboms šiandien. Galima pasirinkti iš daugybės 3D raštų, kurie namams suteiks unikalumo. Gali būti sumodeliuojami įvairių formų iškilimai, kurie puikiai suderinami su namų apšvietimu, pavyzdžiui, lubose sudaryto iškilimo kraštai iliuminuojami arba, atsižvelgiant į sukurtą lubų struktūrą, sumontuojami šviestuvai.
 
Piešiniai – žmonės retai pasiryžta piešiniais padabintoms luboms, tačiau pasirinkus tinkamą piešinį arba nuotrauką, galutinis vaizdas kambaryje gali būti tikrai įspūdingas: pavyzdžiui, lubose įmontuota nuotrauka, kurioje įamžintos miško medžių arba miesto dangoraižių viršūnės iš apačios arba netgi ranka nutapyti ornamentai.
 
Įtempiamos lubos – labai nestandartinės, bet sparčiai populiarėjančios lubos, kurių paviršius yra plėvelė. Tai yra universali, nebrangi ir lengvai prižiūrima danga, kuri suteikia labai daug galimybių sukurti sau labiausiai patinkantį dizainą. Įtempiamos lubos gali būti blizgios, matinės, yra galimybė ant plėvelės atspausdinti norimus vaizdus. Lubos puikiai tinka kurti įvairioms apšvietimo sistemoms, kadangi šviestuvus galima sumontuoti netgi po jomis – šviesa puikiai sklis iš po plėvelės.
Medinė lubų danga
Ir tai tik keletas iš daugybės lubų rūšių. Visos nestandartinės lubos yra tam tikrais aspektais pranašesnės už įprastas, dažniausiai naudojamas lubas. Viena nestandartinių lubų rūšis gali būti ypatingai praktiška, kita nustebins neįprastu grožiu, o trečia pasiūlys ir praktiškumą ir grožį viename – svarbiausia yra išrinkti lubas, kurios patiks jums ir tiks kambariui.
Kur ir kokias medžiagas naudoti?
Medžiagas luboms reikėtų rinktis atsižvelgiant į kambarį, kuriame ruošiatės lubas montuoti. Tai yra svarbu tiek dėl praktinių, tiek dėl išvaizdos sumetimų.
Svečių kambarys, miegamasis, vaikų kambarys – šiuose kambariuose galite montuoti bet kurias jums patinkančias lubas, kadangi čia nesikaupia drėgmė ir lubų nesugadins jokie kiti veiksniai.
 
Virtuvė – gaminant, lubos gali būti aptaškomos arba nugarinamos virš dujinės viryklės. Todėl reikėtų rinktis kiek atsparesnes medžiagas, kaip lengvai nuvalomos plytelės, įtempiamos lubos. Taip pat galima rinktis gipso plokštes arba medieną.
 
Vonios kambarys – internete galima aptikti patarimų naudoti gipso plokštes vonios kambaryje. Vis dėlto, gipso plokštės laikui bėgant tampa neatsparios drėgmei, pradeda pelyti. Geriau vonios kambariui rinkitės plyteles, plastikines lenteles arba įtempiamas lubas.
Tiesa, jeigu gyvenate bute, įtempiamos lubos yra labai geras sprendimas, kadangi jų išvaizdos pasirinkimas yra platus ir jos netgi gali jus apsaugoti nuo apliejimo – šios lubos gali atlaikyti apie 100 litrų vandens kvadratiniame metre.
Medinės lubos
Kai naujos lubų rūšys dabar yra tokios inovatyvios, verta paaukoti šiek tiek laiko jų paieškai prieš pradedant interjero darbus ir taip atsinaujinti savo namus.
Prieš pasirenkant lubas, rekomenduojama pasitarti su šios srities specialistais, kad pasirinkimas būtų teisingas, o darbas – sklandus.
 Spalvų pasrinikimai luboms – http://www.manosiena.lt/sienu_danga/medine-sienu-danga/
Tekstas apie mus patalpintas : https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/nestandartiniai-lubu-pasirinkimai-ka-pataria-specialistai-1034-812006


Mūsų darbai

Mūsų darbai

Akustinio veltinio plokštės

Skaityti daugiau

Rudos spalvos mediniai bruseliai

Skaityti daugiau

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau