Sienų apdailos medžiagos

Sienų apdaila
Medžio sienų danga, gali pridėti subtilaus paprastumo jūsų erdvei. Geriausias to pavyzdys - miegamasis kambarys, vieta kur sugrįžti kiekvieną vakarą, jaukus ir šiltas pojūtis padės atsipalaiduoti ir gerai išsimiegoti. Lovos galvūgalyje įrengus natūralaus medžio sienelę, visi šie tikslai lengvai pasiekiami. Svetainėje padengus sieną, jūsų interjeras taps natūralus ir labai jaukus taip pat šį produktą galima naudoti erdvių skaidymui, atskiriant valgomąjį kambarį ir svetainę. Norime jums pristatyti idėjas kaip galite panaudoti sienų dangą, pagamintą iš natūralaus medžio. Sušildyti namų interjerą, suteikti jaukumo.

Namų dekoras
Šviesi arba balta siena gali įgauti charakterį, ją padengus horizontaliai išdėstytomis lentomis. Labai paprastai interjerui ir sienoms galima suteikti natūralaus paviršiaus jausmą, laukinės gamtos pojūtį. Efektas – gaivos ir inovatyvumo. Medis nėra vienintelė medžiaga, kuria galima dekoruoti ir padengti sienas. Visada rekomenduojame medines sienas pagyvinti fotografijomis, paveikslais, laikrodžiais ar kitais interjero elementais. Derančių prie medžio sienų interjero elementų galite rasti ir mūsų pasiūloje. Interjero elementai.

Natūrali sienų danga
Dekoruodami sienas medžiu nepamirškite pasižiūrėti į Viršų ir į Apačią. Jeigu jūsų grindys ir lubos tamsios spalvos, geriausiai rinktis balintą arba kreminio atspalvio medieną, kuri suteiks gaivos sienoms. Derinant prie tamsesnių atspalvių labai tinkamas pasirinkimas – natūralus medžio atspalvis ir raštas, kiek įmanomam grubesnis ir šakotesnis. Tai atskleidžia įvairias medžio sienų savybes ir medžio rašto grožį. Pagal erdvės tipą arba tiesiog skonį, galima pasirinkti įrengti horizontaliai arba vertikaliai, taip pat galima maišyti šiuos du įrengimo tipus, dalį dedant horizontaliai ir kitą dalį jungiant vertikaliai. Paprasta ir visiems gerai žinoma medžiaga – medis, visuomet interjere suteikia vientisumo jausmą, sujungia išskaidytas erdves ir perteikia natūralumą.

Tradicinė ir klasikinė medžiaga – mediena, gali būti naudojama ir moderniuse interjeruose. Pasirenkant prabangų, egzotinį medį, kuris suteiks išskirtinumo ir švaros. Svarbu rinktis aukščiausio rūšiavimo ir lygaus rašto sienų dangą. Padengtos pusiau matiniu arba blizgiu laku, sienų dangos, puikiai derės su poliruotais marmuro paviršiais, blizgančiais stalviršiais, stiklo elementais ir pan. Naudojant visiškai nestandartinius sprendimus, galima padaryti „crazy“ sienų dangą. Komponuojant skirtingas medienas, skirtingus atspalvius, raštus ir faktūras. Tokio tipo sprendimai daugiau tinkami komercinėms patalpoms, kavinių ar barų įrengimui, įmonių poilsio kambariams.

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Balinto ąžuolo pertvaros

Skaityti daugiau

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau

Metalinė pertvara

Skaityti daugiau