Svajonių virtuvės įrengimo patarimai

Daugelis iš mūsų pakankamai daug laiko praleidžia virtuvėje, todėl norisi, kad ši patalpa būtų įrengta nepriekaištingai. Priklausomai nuo asmeninių įpročių, svajonių virtuvės vizija gali šiek tiek skirtis, tačiau atsižvelgę į kelis pagrindinius patarimus, bet kuriuo atveju šį kambarį galėsite paversti tokiu, apie kokį ir svajojote. Nuo ko reikėtų pradėti pirmiausiai?

Daug dėmesio skirkite išplanavimui
Kad ir kaip norėtųsi virtuvėje turėti kuo daugiau daiktų, reikia nepamiršti, kad Jūsų svajones gali šiek tiek apriboti kambario dydis. Tiesa, daugelis įrenginių gali būti skirtingų matmenų, tad kruopščiai skaičiuodami ir planuodami, galėsite jų neatsisakyti. Tačiau kalbant apie išplanavimą, kone svarbiausia įsiminti darbinio trikampio taisyklę, kuri byloja apie pagrindinių įrenginių išdėstymą. Šaldytuvas, kriauklė ir viryklė turėtų būti išdėstyti taip, kad sudarytų trikampį, o tarpai tarp jų turėtų siekti 1,5 – 2,4 metrų. Tuomet gaminimas bus kur kas patogesnis.

Apsirūpinkite pagrindine buitine technika
Ar virtuvę iš tiesų galėsime vadinti svajonių, iš dalies priklausys ir nuo buitinės technikos. Ji turėtų būti funkcionali, kokybiška ir pritaikyta Jūsų šeimos poreikiams. Pavyzdžiui, jei namiškių skaičius yra didesnis ir Jūs dažnai gaminate namuose, gali praversti dviduriai šaldytuvai. Taip pat atsakingai reikėtų rinktis kaitlentę, orkaitę, gartraukį ir indaplovę. Tokie įrenginiai gali pasiūlyti įvairių papildomų funkcijų, tačiau priklausomai nuo jų, gali skirtis ir kainos, tad reikėtų aiškiai išsigryninti, ko reikia būtent Jums.
Pagalvokite apie papildomą komfortą suteikiančius prietaisus
Smulki virtuvės technika yra ne mažiau svarbi nei pagrindinė: ji taip pat gali ženkliai paspartinti visus gamybos procesus ir užtikrinti dar didesnį komforto jausmą. Šioje patalpoje dažnai mėgstami virtuvės kombainai, kokteilinės, sulčiaspaudės, mikrobangų krosnelės ar daugiafunkciniai puodai, tačiau pasirinkimas priklausys nuo Jūsų gaminimo įpročių.
Verta pagalvoti ir apie kavos aparatą, kuris galėtų palengvinti šio gėrimo ruošimo procesus ar netgi pasiūlyti naujus jo skonius. Jei vertinate efektyvumą, verta apžiūrėti kapsulinius ir automatinius modelius, o jeigu patys norite įsitraukti į gamybos procesą, labiau tiks pusiau automatiniai kavos aparatai. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.
Įsitikinkite, kad kiekvienas daiktas turės savo vietą
Tam, kad virtuvėje sukurtumėte tvarkingą aplinką, labai svarbu pagalvoti apie daiktų sandėliavimą. Nors kai kuriuos prietaisus galėsite laikyti ant stalviršio, jo erdvė bus pakankamai ribota, todėl turėtumėte įsitikinti, kad kitą turtą pavyks sutalpinti spintelėse. Koks jų kiekis bus reikalingas, priklausys nuo to, kiek tokių daiktų esate sukaupę.

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau

Metalinė pertvara

Skaityti daugiau

Akustinė danga viešosioms erdvėms

Skaityti daugiau