Apie mus

Sienų dangos ir sienų dekoras

MANO SIENA_TAI PAPRASTA
Negaiškite laiko nagrinėdami savybes, sudėtis ir kitus techninius parametrus. Tam esame mes. Skambinkite, rašykite ir klauskite. Viskas bus paaiškinta ir suteikta visa jums reikalinga informacija. Patarimai nieko nekainuoja, mes esame laimingi galėdami pasidalinti žiniomis ir patirtimi. Kontaktai

  • Kas mes esame – Mes esame sprendimas.
  • Ką mes darome – Įgyvendiname neįmanomus dalykus.
  • Pagrindinis tikslas – Viršyti kliento lūkesčiai.

ManoSiena – projektas siūlantis sprendimus! Jums nereikės rūpintis smulkmenomis, Jūs gausite rezultatą.

Esame kūrybiška profesionalų komanda, siūlanti inovatyvius ir stilingus sprendimus jūsų namams ir biurams. Aukščiausia kokybė ir 100% natūralumas. Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, kokybei ir aukščiausio lygio aptarnavimui. Nuolatinis ieškojimas naujų dizaino sprendimų, technologijų pritaikymo, verčia tobulėti ir augti. Siekiamybė – ne tik išpildyti visus kliento norus, bet juos viršyti.

ManoSiena komanda.

 

Medinės sienų dangos įrengimas.

 

Pagrindinė informacija apie sienų dangos produktus ir įrengimą.

dydis

Išmatavimai: Lentų dydis ir formatas yra pritaikomas pagal jūsų sieną ir pasirinktą įrengimo stilių. Mūsų siūlomi medinių lentų matmenys:2200*182*14, 2200*148*14, 1100*182*14, 1100*148*14. Pateikiami matmenys yra standartiniai, dėl individualių matmenų susiekite su mumis. Kontaktai

padengimas

Padengimas: Siūlomi produktai yra visiškai užbaigti. Padengimui naudojamas aukštos kokybės ir atsparumo lakas arba ECO alyva. Lakas pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu ir natūralia išvaizda. Natūrali ECO alyva, gali būti bespalvė arba natūralios spalvos. Lakuotus ir alyvuotus paviršius galima atnaujinti, keisti jų spalvą ir padengimo medžiagą.

tikras2

Tikras natūralus medis: Sienų dangai pagaminti naudojama visiškai natūrali mediena. Siekiant užtikrinti įrengiamos sienos stabilumą ir apsaugoti ją nuo deformacijų, produktas gaminamas iš suklijuotų skirtingų medienos rūšių sluoksnių. Naudojamos medienos rūšys: ąžuolas, uosis, beržas, klevas, vyšnia, merbau, jatoba, doussie ir daugelis kitų.

unikalusUnikalumas: Pagrindinė savybė, kuri išskiria medieną iš kitų interjero dekoravimo produktų – jos natūralumas, niekuomet nesikartojantis ir nenuobodus raštas. Siūlome galimybę pasirinkti medžio rašto aktyvumo lygį, šakų kiekį, bendrą medžio margumą. Išskirtiniam skoniui – platus egzotinės bei nestandartinio apdirbimo medienos pasirinkimas.

stilius2Stilius: Mūsų siūlomas sienų dangos tipas gali būti panaudojamas visų rūšių interjeruose: klasikiniame, moderniame, skandinaviškame, minimalizmo ir daugelyje kitų. Medienos paviršius ir galimybė pasirinkti spalvas puikiai dera su skirtingomis medžiagomis. Pasirinkta įrengimo forma: eglute, horizontaliai, vertikaliai arba 45 laipsnių kampu, suteikia papildomo savitumo ir originalumo.

galimybes2

Neribotos galimybės: Išskirtinė savybė, kurią siūlome – neribotos įrengimo ir paviršiaus paruošimo galimybės. Sienų danga – paprasta produktas, kuris turi labai daug variacijų. Siekiant išgauti unikalius produktus, mediena yra specialiai deginama, mirkoma vandenyje arba natūralioje alyvoje, impregnuojama, ruošiniui naudojama ypatingai sena mediena. Visa tai tik maža dalis galimybių, kurias galima išgauti naudojant šį sienų dekoravimo produktą.

stilius2

Garantija: Visiems produktams ir atliktiems darbams yra suteikiama garantija. Naudojamų produktų patikimumas ir ekologiškumas yra patvirtinamas kokybės sertifikatais.

 

Apie mus spaudoje ir internete:

www.alfa.lt

http://www.alfa.lt/straipsnis/50035053/naudingi-patarimai-kaip-issirinkti-tinkama-danga-sienoms

http://www.alfa.lt/straipsnis/50051457/sienu-dekoravimas-paprasti-sprendimai-greitam-atnaujinimui

Bendradarbystės rezultatas – https://www.alfa.lt/mob/gyvenimas/namai/jaunai-porai-dizainere-sukure-paprastus-bet-solidzius-namus/237230/

 

www.namudizainas.lt

http://www.namudizainas.lt/sveciu-kambario-atnaujinimas-manosiena-lt/

www.15min.lt

http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/namai/kitoks-kambarys-per-6-valandas-ir-namu-interjero-atnaujinimo-taisykles-550-621887

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/nestandartiniai-lubu-pasirinkimai-ka-pataria-specialistai-1034-812006

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/jaukiausi-namai-pasaulyje-kaip-stilingai-pritaikyti-medi-1034-819292

www.domo.plius.lt

http://domo.plius.lt/interjeras/straipsniai/pries-ir-po-kambario-atnaujinimas

https://domoplius.lt/interjeras/straipsniai/smulkios-detales-namu-interjere?page_nr%20=1

www.lrytas.lt

http://bustas.lrytas.lt/pasidaryk-pats/neitiketina-madingu-interjeru-sienos-vel-dengiamos-medziu.htm

http://bustas.lrytas.lt/pasidaryk-pats/2017/05/02/news/nauji-namai-su-internetine-programele-1015516/

www.statybunaujienos.lt

http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Gamta-nekuria-kopiju-medis-interjere-gali-tapti-nepakartojamu/7633

http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Laikrodis-namie-butinybe/9499

www.prodesign.lt

Alternatyvi sienų danga – Laukiamasis

www.manonamai.lt

http://www.manonamai.lt/mano-namai/svetaine/kaip-pigiai-ir-greitai-atnaujinti-nusibodusi-svetaines-interjera.d?id=75681487

http://www.manonamai.lt/dizainas/aksesuarai/biuro-interjeras-ka-vertetu-apgalvoti-is-anksto.d?id=76986401

Mūsų partneriai:

Specializuota medžio grindų parduotuvė – https://parketoklijai.lt

PonasMedis – grindų priežiūra ir atnaujinimas https://ponasmedis.lt/

Grindų dangos – https://www.manogrindys.lt

Lubų dangos – https://manolubos.lt

MOKO – vertikali skulptūra. http://mokointerior.com/

Antique Wood – perdirbta medinė sienų danga – http://www.antiquewood.lv/

Sendintos medienos sienų danga – http://woodenwalldesign.com/en/

Stegu – sienų danga iš natūralaus medžio – http://www.stegu.pl/en/

Dearhuman – perdirbto popieriaus plytelės – http://www.dearhuman.ca/projects-2/

Pagrindinės Garantijos nuostatos:

Garantija nepadengia žalos atsiradusios dėl tyčinių veiksmų, nusidėvėjimo ar blogos Prekių priežiūros.Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių. Pilnas garantijos nuostatų turinys bei eksploatacijos nurodymai pridedami prie kiekvieno gaminio.

Turite papildomų klausimų, su malonumu į juos visus atsakysime- Kontaktai

 

Garantijos sąlygos:

Garantija

Visoms Pardavėjo prekėms nurodytoms svetainėje www.manosiena.lt yra taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai ir sąlygos. Prekėms yra taikomas įstatymu nustatytas 24 mėn. garantinis laikotarpis. Sudarydamas prekių pirkimo sutartį pirkėjas yra supažindinamas su pagrindinėmis parduodamos prekės savybėmis bei Pardavėjo nurodymais ir rekomendacijomis dėl konkrečios prekės naudojimo ir eksploatavimo.

Garantija nepadengia žalos atsiradusios dėl: neteisingo prekės naudojimo, pardavėjo rekomendacijų nepaisymo, trečiųjų asmenų kaltės, neautorizuoto remonto ar modifikavimo, nenugalimos jėgos aplinkybių, mechaniško išorinio prekės pažeidimo ar natūralaus nusidėvėjimo. Garantija nėra taikoma, jeigu atlikus preliminarią prekės apžiūrą nustatoma, kad defektas yra nežymus.

Garantinis remontas atliekamas tik pirkėjui pateikus tinkamai užpildytą prekės garantinį taloną ir prekės pirkimo dokumentą (sąskaitą, čekį, mokėjimo kvitą arba priėmimo-perdavimo aktą). Garantinis remontas atliekamas tik nepasibaigus garantijos terminui pranešant Pardavėjui ar jo atstovui apie prekių defektus. Pakeitus nesuremontuojamą prekę ar jos sudedamąją dalį kita ar analogiška, pakeistai daliai, nėra suteikiamas naujas garantijos terminas – taikoma tęstinė garantija, kokia buvo nustatyta garantiniam remontui pateiktai prekei ar jos sudedamajai daliai.

Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.