Visi įrašai

Akustinė medinė danga

Akustinė danga iš medžio
Akustinė danga sienoms yra gaminama iš įvairių medžiagų. Šiame objekte buvo kuriama labai minimalistinė, ofiso erdvė, kurioje daug laisvų plotų ir reikėjo, kad darbuotojams nebūtų papildomo chaoso ir triukšmo. Užsakovas pasirinko specialiai pritaikytą, akustinę dangą, kurios paviršius dengtas natūralaus medžio lukštu, kas suteikia labai gerą estetinį vaizdą. Patalpos akustiką užtikrina spec. porolonas, kurio pagrindu ir yra pagaminta ši danga.
Medžio lukšto danga
Šios dangos atspalvius ir medžio lukštus galima pasirinkti pagal esamą arba kuriamą interjerą. Dažnai tokios dangos būna vien tik praktiškos ir turi labai sudėtingą pritaikymą erdvėse, kur reikia vaizdo. Klijuotas lukštas ant porolono išsprendžia šią problemą. Kitas didelis privalumas, kad dangą galima lengvai transformuoti ir suteikti naujas formas, įrengiant pakeisti pasvirimo kampus ir t.t. Medžiaga suteikianti daug laisvės kūrybiškumui.
Akustika ofise
Norint turėti gerą akustiką darbo erdvėse , reikia šį klausimą spręsti kompleksiškai. Įsivertinti luboms ir grindims naudojamas medžiagas, nepakaks vien tik spec. elementų ant sienos, kurie viską išspręs. Tik suderinus visas erdves ir jų funkcijas, galima tinkamai parinkti medžiagas ir išgauti norimą efektą.
 

Norite panašaus sprendimo?