Visi įrašai

Augalai ant sienos

Nestandartinai sprendimai sienoms
Augalai ir 3D sienų danga. Novatoriškas sprendimas biuramas ir ofisams. Galimybė integruoti savo prekinį ženklą ir pilną brandingą. Šis projektas buvo įdomus tuo, kad naudojome visiškai naują sienų dangą ir derinome su jau pasirinktais augalų sprendimais.  Taip pat reikėjo integruoti ir paslėpti visus laidus, skirtus apšvietimui. Tam naudojome karkasinio įrengimo sistemą, kuri užtikrina galimybę paslėpti visus nereikalingus elementus.
Struktūrinė sienų danga
Interjeruose dažnai yra naudojama struktūrinė danga, bet daugumoje atvejų yra dirbtinis akmuo, gipsas ar kt. labai neorganiški sprendimai, kurie iškrenta iš bendro konktesto ir nesukuria erdvei originalumo. Šiuo sprendimu yra galimybė įrenginėti keletu skirtingų laiptavimų, papildomai integruojant kitas dangas. Tokio tipo dangoms - svarbu tinkamas apšvietimas. Šviesos spektras, paryškina aukščių skirtumus.
Danga darbo erdvei
Esant didelei konkurencijai darbo rinkoje, visi darbdaviai nori turėti išskirtinį ofisą, kuris kurtų pridėtinę vertę darbuotojams, būtų jauku ir malonu dirbti. Mūsų tikslas yra visiems sukurti ir įgyvendinti įdomius, unikalius interjerus.

Norite panašaus sprendimo?