Laminatas sienoms

Laminuotų grindų danga ant sienų

Laminuota grindų danga gali  būti naudojama ne tik grindų apdailai, bet ir sienų dekoravimui. Klientai, kurie nori artimo vaizdo medžio sienai, renkasi laminuotą grindų dangą ir ją įrengia ant sienos. Tokios sienos privalumai – kaina ir praktiškumas. Siena turi labai didelį atsparumą įbrėžimamas ir yra nebrangi, tačiau reikia pastebėti, kad naudojant medinę dangą, ją galima įrengti paprasčiau, nėra būtinas karkaso formavimas, galima klijuoti tiesiogiai prie pagrindo.

Laminuotos sienų plokštės

Dar vienas galimas sprendimas – specialios laminuotos dangos sienoms. Tokio tipo dangas galima jungti tarpusavyje, jos turi dekoratyvinius tarpelius arba yra be jų. Galimas platus raštų ir spalvų pasirinkimas, nuo natūralaus medžio iki metalo – akmens tekstūrų. Didelis privalumas, specialiai sienoms pritaikytų dangų – kokybį ir greitas įrengimas. Kai norima įrenginėti grindų dangą ant sienos, tuomet reikia spec. pritaikymo, o pasirinkimus sienų danga, viskas vyksta daug paprasčiau ir kokybiškiau.

Atspari laminuota sienų plokštė

Tai pat yra specialių plokščių sienoms, kurios turi labai didelį atsaprumą drėgmei ir purvui. Tokio tipo plokštes galima naudoti vonios ir virtuvės zonose. Ypatingai geras pasirinkimas įsirengiant vasarnamius, kur reikia praktiško, bet konstrukciškai labai nesudėtingo sprendimo.