Visi įrašai

Medinės lubos

Lubos iš medžio
Medienos panaudojimą interjere galima išplėsti iki neribotų fantazijų. Kartais svarbu nepadauginti, o norint daugiau - suderinti labai skoningai. Šiame objekte buvo derinta ta pati danga grindims, sienoms ir luboms. Rezulatatas gavosi puikus, šiltas ir jaukus, namų interjeras. Pirminė idėja buvo panaudoti to paties atspalvio medieną ant grindų ir sienų, vėliau idėja išaugo, kad išskiriant erdvę galima pridėti ir šiek tiek luboms. Tokiu būdu formavosi šio interjero išpildymas.
Nestandartinė lubų danga
Medis ant lubų, dažnai asocijuojasi su seno tipo apdaila - šaluote. Dabartinis medžiagos naudojimas ir vaizdas yra visiškai kitoks. Naudojama ištisinė lenta, kuri turi itin unikalų raštą ir visišką natūralumą. Galima pasirinkti norimą atspalvį, netgi paviršiaus grublėtumą. Standartiškai lubų apdailai renkamasi: gipsą, dažymą, įtempiamas lubas. Daug naujienų šioje srityje nėra, tuomet reikia nestandartinių pasirinkimų, norint įdomiai išpildyti lubų apdailą.
Paprastai įrengiamos lubos
Įrengiant tokio tipo lubas, nereikia ypatingo pagrindo paruošimo, galima maskuoti esamus nelygumus arba tvirtinti prie anksčiau buvusių. Suformuojamas naujas karkasas, kurio dėka išlyginamas pagrindas ir įrengiama spec. danga. Luboms naudojama tokio pat tipo ir vaizdo danga kaip grindims, tik supaprastinta versija, neturinti tiek atsparumo kiek reiktų grindų dangai, dėka to - nenukenčia vaizdas.

Norite panašaus sprendimo?