Visi įrašai

Miegamojo interjero idėja

Miegamojo kambario interjeras
Miegamasis kambarys mūsų namuose yra tokia erdvė, kurioje norime pailsėti ir joje turi būti jauku. Taip pat šioje zonoje klientai leidžia ir daugiausiai sau improvizuoti, nes tai kambarys, kuris yra labiausiai privatus, todėl galima jį suskurti visiškai pagal savo norus ir nebūtinai laikantis griežtų taisyklių. Šiame objekte buvo derinta medinė bruselių siena su individualaus dizaino ir gamybos lovūgaliu.
Mediniai bruseliai
Medinai bruseliai šiam objektui buvo pagaminti standartinio matmens ir šiek tiek šviesintos medienos. Suderintas dviejų medžiagų suvedimas į vieną bendrą plokštumą. Sienų danga sujungiama su lovūgaliu skersiniu - žemėjančiu pkjūviu. Taip pat šioje sienoje suderintos ir dvi skirtingos medžiagos: natūrali mediena ir minkštas ( aksominis) audinys.
Lovūgaliai
Lovūgalis šiame objekte pagaminti iš specialaus aksominio audinio, kuris yra švelnus ir lengvai prižiūrimas. Tokio audinio yra labai plati paletė, todėl norint suderinti su kitais medienos ar sienos dažų atspalviai, nėra jokių problemų. Lovūgalių formos ir dydžiai gali būti labai skirtigni, todėl belieka tik nuspręsti kas patinka.
 

Norite panašaus sprendimo?