Visi įrašai

Domino namai

Kontrastai apdailoje
Šiam užsakovui sienų dangą kūrėme pagal atskirą užsakymą. Pageidavimas buvo gana įdomus ir tikrai nestandartinis. Poreikis buvo, turėti tamsią dangą, kuri turėti baltos spalvos prieskonį. Teko sumaišyti nemažai spalvų ir atlikti bandymų, kol pasiekėme reikiamą rezultatą. Kontrasto principas labai dažnas įrankis, interjero dizainerių rankose. Tokie metodai pagyvina, akcentuoja ir paryškina reikiamus apdailos elementus.
Juoda spalva interjere
Visi turbūt žinome, kad lengvi, šviesūs atspalviai - pagrindinės spalvos interjeruose. Labai neseniai, daugumą interjerų buvo užvaldžiusi skandinaviško stiliaus manija ir be balintų grindų ar sienų, nebuvo galima įsirengti namų arba biuro. Šiuo metu naujos tendencijos diktuoja kitas madas ir labai populiaru yra įvesti kiek neįprastų spalvų, taip pat jas maišyti tarpusavyje, šis objektas - puikus to pavyzdys.
Sienų danga pagal užsakymą
Dauguma mūsų klientų yra kūrybiški ir leidžiantys mums kurti. Todėl beveik visi variantai yra gaminami atskirai užsakovui, derinant pagal kuriamą interjerą ir nereikia prisirišti prie esamų standartinių šablonų, kuriuos pateikia dauguma gamintojų. Kiekvieną klientą laikome unikaliu ir išskirtiniu, todėl norime ir medžiagą pagaminti lygiai tokią pat.
 

Norite panašaus sprendimo?