Visi įrašai

Virtuvės sienų dekoras

Valgomojo sienų apdaila
Virtuvės zonos interjeras ir jo sprendimai, dažnai yra didelis iššūkis. Dėl savo zonavimo ir skirtingų medžiagų. Taip pat ši erdvė neretai yra sujungta su svetaine, kas dar apsunkina užduotis. Pirma ir pagrindinė užduotis virtuvėje yra tinkamai įkomponuoti baldus, grindis ir apšvietimą. Tik tuomet galima galvoti apie akcentus ir dekoravimą. Mūsų atveju, dekoras buvo formuojamas į spec. nišą, kuri buvo numatyta pirminiame plane.
Virtuvės dekoras
Šios virtuvės dekorui, derinome perdirbto medžio dangą, kuri savo atspalviu butų artima stalviršiui ir grindų dangoms. Pasiteklus papildomą apšvietimą, šis elementas tapo pagrindiniu akcentu patalpoje. Tokio tipo danga, turi ir papildomą 3D efektą, kuris dar labiau akcentuoja vaizdą.
Virtuvė sienos
Virtuvės zonos medžiagos, turi būti pakankamai atsparios, nes šioje zonoje yra daug purvo ir judėjimo. Praktiškumas viena iš svarbiausių savybių. Ši danga yra apsaugoma natūralia alyva, kuri yra visiškai natūrali ir gali būti naudojama virtuvėje, nes neturi jokių nuodingų ir kenksmingų medžiagų savo sudėjyte. Taip pat patikimai apsaugo paviršių nuo purvo ir dulkių.

Norite panašaus sprendimo?