Apdaila sienoms

Dalinamės savo patirtimi ir būdais kaip kokybiškai, greitai ir jeigu reikia išskirtinai arba nebrangiai atlikti sienų apdailą arba dekoravimą.
Jeigu reikia greitai ir nebrangiai. Tam turime keletą sprendimų. Nr. 1 clickwall sienų apdailos plokštės, kurias galite rasti mūsų tinklalapyje - https://manosiena.lt/kat/interjeras/plokstes-sienoms/ . Keli pagrindiniai privalumai. Greitis, kaina ir bėsiūlis sujungimas. Plokštės jungiasi su click sistema ir nelieka jokių siūlų, dekorų pasirinkimas labai platus, o montavimo greitis išskirtinai aukštas, nes gaunama galutinė apdaila iškart.
Ieškant išskritinio varianto ir originalumo, verta atkreipti dėmesį į akustines plokštes arba veltinio gaminius. Didelis privalumas jas naudojant aukštas lubas turinčiose erdvėse, sugeria aidą ir pagyvina sienas netradiciniu vaizdu.
Ieškantiems išskirtinės prabangos, siūloma individualaus frezavimo ir lanksčias medžio sienas. Gaminant ir montuojant šias dangas fantazijos galima neriboti, visi sumanymai gali būti išpildomi tiek formos, spalvos arba pasirenkamos medienos. Visų aptartų tipų dangų nuotraukas rasite apačioje.

Mūsų darbai

Lynes bruselių siena su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Balinto ąžuolo pertvaros

Skaityti daugiau

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau