Dekoratyvinės sienos

Dekoratyvinė sienų danga gali būti ne tik graži, įdomi tačiau ir funkcionali. Šiame tekste apžvelgsime keletą tipų dangų, kurios išsiskiria savo savybėmis iš kitų įprastų gaminių.
Akustinės/ dkoratyvios sienų dangos panelės/ elementai. Produktai gaminami iš specialaus akustinio porolono, jis dengiamas aksomo sluoksniu. Šių produktų pagalba galima kurti ir formuoti labai individualų ir savitą interjerą. Sukurti galima vizualiai labai patrauklų vaizdą, tačiau pagrindinė funkcija kurią atlieka ši danga - akustika. Išskaido ir sugeria patalpoje esantį aidą, naudojant ploną šios dangos sluoksnį ji apsaugos sienas ir nuo nedidelių pažeidimų.
PET felt veltinis sienoms. Ši medžiaga taip pat labai universali ir gali būti naudojama labai plačiai. Nedidelio storio ruloninė danga naudojama ant sienų, atstojant tapetus ir pan. dangas. Apsaugo sienas, užtikrina akustiką, taip pat spec. erdvėse suteikia saugumo. Storesnį šio gaminio variantą galima pjaustyti į įvairias formas ir formuoti individualius apdailos dizainus, netgi darant pertvaras arba lubų apdailą.

Mūsų darbai

Rudos spalvos mediniai bruseliai

Skaityti daugiau

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto bruseliai su integruotu led apšvietimu

Skaityti daugiau