Dekoratyvinės sienos

Dekoratyvinė sienų danga gali būti ne tik graži, įdomi tačiau ir funkcionali. Šiame tekste apžvelgsime keletą tipų dangų, kurios išsiskiria savo savybėmis iš kitų įprastų gaminių.
Akustinės/ dkoratyvios sienų dangos panelės/ elementai. Produktai gaminami iš specialaus akustinio porolono, jis dengiamas aksomo sluoksniu. Šių produktų pagalba galima kurti ir formuoti labai individualų ir savitą interjerą. Sukurti galima vizualiai labai patrauklų vaizdą, tačiau pagrindinė funkcija kurią atlieka ši danga - akustika. Išskaido ir sugeria patalpoje esantį aidą, naudojant ploną šios dangos sluoksnį ji apsaugos sienas ir nuo nedidelių pažeidimų.
PET felt veltinis sienoms. Ši medžiaga taip pat labai universali ir gali būti naudojama labai plačiai. Nedidelio storio ruloninė danga naudojama ant sienų, atstojant tapetus ir pan. dangas. Apsaugo sienas, užtikrina akustiką, taip pat spec. erdvėse suteikia saugumo. Storesnį šio gaminio variantą galima pjaustyti į įvairias formas ir formuoti individualius apdailos dizainus, netgi darant pertvaras arba lubų apdailą.

Mūsų darbai

Balinto ąžuolo pertvaros

Skaityti daugiau

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau

Metalinė pertvara

Skaityti daugiau