Inovatyvios medžiagos interjerui

Interjere vyraujančios tendencijos ir naujovės nuolat kinta. Mes kaip šios srities specialistai, nuolat stengiamės ieškoti ir atrasti medžiagų bei sprendimų įgyvendinti nematytus medžiagų derinius ir jų panaudojimą. Didelę įtaką naujovių įvedimui daro verslas. Projektai, kurie kuriami kavinėms, darbo vietoms, konferencijų salėms ir pan. Tokio tipo erdvės nori visuomet būti išskirtinės tiek savo sprendimais, tiek medžiagiškumu, tiek techniniu išpildymu.
Modernios kompozito plokštės. Jų panaudojimas gali būti labai skirtingas ir įvairus. Nuo lubų danga, akustinių sienų iki grindų dangos prkeyboos centrui. Design composite plokštės pasižymi universaliu pritaikymu ir plačiu spektru techninių galimybių. Plokštės gali būti su perforuotu paviršiumi ir turėti labai aukštas akustines savybes. Taip pat paviršius gali būti sutvirtintas ir naudojamas lauko stogamas arba lauko reklamoms. Didelis spalvų pasirinkimas šio tipo produktą padaro dar universalesnį. Papildomas privalumas, kad produktas gali būti peršviečiamas/ apšviečiamas. Panaudojus papildomą šviesą yra galimyė išgauti dar daugiau efekto.
Alternatyva stiklo sienelėms. Dar viena iš panaudojimo sričių yra pertvaros. Ši medžiaga gali būti sumontuota kaip pertvara tarp erdvių, darbo zonų arba atskiri įėjimo erdves nuo pagrindinės salės. Akustinė jos versija puikiai tinka pertvaroms tarp darbo stalų. Medžiaga gali būti pagaminti su visai užsadarintais kraštais, todėl pritaikymas nuo šalpių zonų, vidaus interjero ir lauko sąlygomis nesukelia problemų.

Mūsų darbai

Akustinio veltinio plokštės

Skaityti daugiau

Rudos spalvos mediniai bruseliai

Skaityti daugiau

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau