Jaukūs namai medžio pagalba

Jaukūs namai medžio pagalba
Visur gerai, bet namuose geriausia – kiekviena šeima, kiekvienas žmogus gali pasakyti tai apie savo namus. Namai yra asmeninė erdvė, kurioje šeimininkas esate jūs ir tai tik jūsų reikalas, kaip susikuriate savo aplinką. Siekiant namuose išlaikyti aplinką, į kurią jums patinka sugrįžti, kartais tenka skirti pastangų namų remontui. Namų remontas gali būti atliekamas dėl santechnikos nelaimių, įvairių plokščių įtrūkimų, plytelių įskilimų. Tačiau dažniausiai remonto priežastis būna pabodęs, pasenęs interjeras. Tiek sienų dangoms, tiek grindims renkatės medžiagas ir spalvas, kurios jums labiausiai „prie širdies“ ir siekiate, kad interjeras namuose būtų kuo jaukesnis. Išvada tokia, kad bet koks remonto tikslas yra paversti savo namus jaukia ir malonia aplinka.
Jaukios aplinkos kūrimas namuose
Vienas svarbiausių dalykų siekiant jaukumo namuose yra tinkamų medžiagų parinkimas. Šiomis dienomis žavi platus modernių medžiagų pasirinkimas grindims, sienoms ar luboms. Jos atrodo gražiai, kartais prabangiai ir gali suvilioti žema kaina, tačiau moderni išvaizda ne visada yra tai, ko jums reikia. Pabandykite atsiminti kokį nors filmą, kuriame veiksmas vyksta sniegynuose arba miškuose. Ten dažnai galima pastebėti mažas medines trobeles, kuriose susirenkama pasišildyti arba jaukiai praleisti vakarą prie židinio. Vienas iš filmo scenų su tokiais nameliais tikslų yra perteikti žiūrovui jaukumo jausmą ir beveik visais atvejais tie nameliai yra mediniai tiek viduje, tiek išorėje. Todėl planuojant interjero pokyčius namuose, labai verta pasvarstyti apie medines detales.
Skoningas medienos pritaikymas interjere
Mediena yra medžiaga, kuri morališkai nesensta ir ją galima puikiai suderinti tiek su klasiško, tiek su modernaus stiliaus interjeru. Jeigu mėgstate klasikinį stilių, interjerą sukurti bus paprasčiau. Grubiai panaudota mediena sukurs natūralų vaizdą viduje. Tokiam stiliui galima panaudoti: Neužslėptus medinius balkius prie lubų,
Medines kolonas didesniuose kambariuose,
Medines sienas arba grindis (puikiai tinka ir abu kartu),
Baldus su kuo daugiau medinių detalių.
Natūralią aplinką mėgstančių žmonių namuose medienos tikrai nebus per daug. Visi baldai, sienos, grindys ir lubos gali būti medinės ir tai neabejotinai sukurs tik dar jaukesnį vaizdą ir jausmą. Jeigu esate modernaus stiliaus mėgėjas, tada reikės šiek tiek atidžiau rinktis sprendimus, kurie tiktų jūsų interjere. Tokiu atveju, vienas geresnių pasirinkimų gali būti 3D medinės sienų dangos, pasendintos medienos virtuvės baldai, medinės sienų dekoracijos. Moderniam stiliui labai tinka drąsesnės, neįprastos idėjos, pavyzdžiui, vietoje slankiojančių spintos durų galima sumontuoti gražaus rašto, įmantrios formos plačią medinę lentą – atrodys nekasdieniškai, tačiau nuostabiai. Nebijokite eksperimentuoti su dizainu. Jeigu trūksta idėjų, visada galite pasinaudoti interneto paieška ir neabejotinai rasite tūkstančius idėjų, iš kurių patinkančias galite pritaikyti ir savo interjere.
Mediena namuose – prabangu ir sveika
Mediena dažnai yra prabangos ženklas. Pavyzdžiui, prabangių automobilių interjeruose dažnai galima pamatyti medinių apdailos detalių. Tokiu atveju sudaromas įspūdis, kad automobilio gamybai buvo skiriamas išskirtinis dėmesys, o interjere jaučiamas jaukumas bei natūralumas – tas pats pritaikoma ir namų interjerui. Negana to, mediena yra daug sveikesnė nei plastikas ar kitos nenatūralios medžiagos. Austrijoje buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo dvi 15-mečių mokinių grupės. Viena grupė buvo mokoma klasėje, kurioje buvo įvairių medienos detalių – stalai, kėdės, grindys, sienos. Kitoje klasėje buvo kitokios medžiagos. Galutinis rezultatas parodė, kad mokiniai, kurie buvo mokomi klasėje apsuptoje medienos, parodė geresnius mokymosi rezultatus, jautė mažiau įtampos ir jų širdies ritmas buvo ramesnis. Mediena sukuria natūralią aplinką, kuri leidžia jaustis lyg namuose. Medieną liesti daug maloniau nei plastiką, jos kvapas yra natūralus ir atpalaiduojantis. Taigi, mediena ne tik sukuria jaukią, ramią aplinką, tačiau dar ir teigiamai veikia žmogaus psichologiją.   Mūsų sukurti ir pagaminti produktai - http://www.manosiena.lt/produktai/ Tekstas apie mus patalpintas : https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/namai/jaukiausi-namai-pasaulyje-kaip-stilingai-pritaikyti-medi-1034-819292

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau

Metalinė pertvara

Skaityti daugiau

Akustinė danga viešosioms erdvėms

Skaityti daugiau