Kokią sienų dangą pasirinkti?

Sienų dangos pasirinkimas
Šiuo metu rinkoje yra labai platus interjero medžiagų pasirinkimas. Neišskiriant sienų dangos tai apima grindų dangas, lubų apdailos medžiagas, interjero elementus ir t.t. Pastebima tendencija, kad tradicinių medžiagų segmentuose pasiūla didėja. Pavyzdžiui - siūlomi vis įvairesni tapetai, vis daugiau sienų dažų rūšių ir spalvų, plytelės tampa panašios į medį, stiklą, žolę ir daugelį kitų medžiagų. Kaip ir visose srityse, naujovės sunkiai skinasi kelią. Naujų medžiagų ar radikaliai naujų sprendimų interjeruose yra labai nedaug.

Kokia sienų danga - praktiškiausia?
Pati praktiškiausia ir patikimiausia sienų danga - akmens masės arba keraminės plytelės. Jos nebijo purvo, temperatūrų skirtumo, drėgmės. Dėl savo savybių yra naudojamos specifinėse patalpose, niekada nenaudojama miegamuosiuose kambariuose ar svetainėje dengiant sienas. Tapetai. Greitai ir paprastai įrengiami, greitas vizualinis efektas. Sienų danga - tapetai yra lengvai pažeidžiami ir neilgaamžiai. Ribotas spalvų pasirinkimas. Sienų dažymas. Vienas populiariausių ir praktiškiausių sprendimų. Dažiau yra pakankamai atsparūs, plaunami, neribotas spalvų pasirinkimas. Sienos privalo būti labai gerai išlygintos, neatsparūs smūgiams ir neturi galimybės būti atnaujinti. Medinė sienų daga. Natūrali, organiška išvaizda, didelė pridėtinė vertė interjerui. Greitai ir paprastai įrengiama. Minusai, bijo didelės drėgmės. Plastikinės ar sintetinės dailylentės yra labai praktiškos ir nebrangios, tačiau išvaizda stipriai nusileidžia anksčiau išvardintoms.

Sienų danga - interjero akcentas
Kiekvienam interjero stiliui, reikia atsakingai ir kruopščiai parinkti medžiagas. Būtina suderinti ne tik atspalvius, bet ir paviršius. Medžio naudojimas interjerui suteikia šilumos ir jaukumo, dera su skirtingais paviršiais. Pvz. Medinė sienų danga gali būti naudojama industriniuose interjeruose, derinant atvirą plytą, metalo sijas ir natūralų medį. Visos šios medžiagos sustiprina viena kitą ir išlaiko interjero vientisumą, stiliaus darną. Natūralios sienų dangos privalumai
Pagrindinis privalumas - neribotos galimybės. Galimybė išpildyti sudėtingiausius ir įdomiausius sumanymus. Didelė išliekamoji ir pridėtinė vertė. Paviršių pasirinkimas ir spalvų derinimas, leidžia priderinti medžiagas prie įvairių interjero stilių.

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto bruseliai su integruotu led apšvietimu

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto imitacijos plokštės

Skaityti daugiau