Sienų dangos tendencijos

Sienų dekoras - mados.
Sienų dangų pasirinkimas šiomis dienomis yra be galo įvairus. Ar rasime medžiagą, kuri tiks klientui, ieškančiam kokybės, ilgaamžiškumo, išskirtinumo ir, aišku, atitiks jo lūkesčius neatsilikti nuo bendrų interjero dizaino mados tendencijų? Visas šias išvardintas savybes atitinka medis – laiko patikrinta, naujai atgimusi ir visame pasaulyje jau seniai įvertinta medžiaga. Ekologiška sienų apdaila.
Pastaruoju metu interjere vyrauja ne tik noro papuošti mus supančias erdves tendencija, bet bandoma spręsti ir globalias problemas. Vis daugiau kalbama apie ekologiškumą, antrinį daiktų panaudojimą. Medžio, kaip interjere naudojamos medžiagos, galimybės panaudoti jį keletą kartų atnaujinant ar sukuriant visiškai naują daiktą – nenuginčijamos.

Medis interjere.
Nors medis interjere buvo naudojamas visada, ne tokioje tolimoje praeityje medžiu iškalta siena asocijavosi su sodyba, sodo namelio įrengimu, ar priminė primityviomis medžio lentelėmis dengtas sienas. Medžio savybė tamsėti, šviesos trūkumas patalpoje žmones kuriam laikui privertė pamiršti dekoravimą medžiu, juo labiau, kad rinkoje įsivyravo sintetinės, natūralaus medžio raštus atkartojančios medžiagos. Šiandieninėse medinių sienų dekoravimo, apdailos tendencijose vyrauja modernumas, novatoriškumas. Gamintojų siūlomi nestandartiniai medinių sienų sprendimai namų interjere gali tapti viso namų stiliaus akcentu.

Sienų apdailos technologijos.
Dabartinės technologijos leidžia išgauti neįtikėtinų formų medžio dangą, kurią prižiūrėti labai paprasta – ją galima plauti ar tiesiog pavalyti drėgna medžiaga, svarbu nenaudoti cheminių valiklių. Medžio savybė tamsėti dėka technologijų ir apdirbimo dabar sumažinta iki minimumo. Medinės sienos spalvinė gama įvairi, o svarbiausia - ji sukurta gamtos. Ažuolo, uosio, klevo, beržo spalvos mums žinomos, o egzotinių Jatoba, Merbau, Doussie spalvų ir raštų įvairovė derės tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere. Medinės sienos pritaikomumo ir panaudojimo galimybės – neribotos. Čia galime derinti ar įkomponuoti augalus, taip patalpoje sukurdami gaivios ramybės oazės įspūdį. Itin stilingai, dalykiškai, bet kartu ir šiltai atrodys greitai ir lengvai sumontuojama medžio lentelėmis dekoruota siena. Inovatyvumas interjere stebina, kuomet pasitelkiant specifinę pjaustymo technologiją išgaunamas ir 3D vaizdo efektas. Medžio sienutės puikiai tiks ir tuo atveju, kada svarbiausias reikalavimas - praktiškumas. Nereikia bijoti medžio tokiose gyvenamosiose zonose kaip virtuvė, vaikų kambarys, nes visos šiuolaikinės natūralios ar perdirbtos dangos padengtos alyva arba laku, todėl pati mediena yra apsaugota. Medis – natūrali, šilumą spinduliuojanti medžiaga. Juo dekoruota miegamojo kambario siena atrodys ir jaukiai, ir stilingai, o svetainę galima puošti tokia sienute, kuri daugiau primins paveikslą nei sienos dangą. Kai kurie sprendimai interjere gali pasirodyti kiek netikėti, keisti ar net beprotiški. Pavyzdžiui, kambario siena, dekoruota medžių kamienais. Kodėl gi ne? Toks interjero sprendimas bus išskirtinis, o ir jausmas būnant tokioje erdvėje turėtų pakerėti.

Antrinis medžiagų panaudojimas.
Atskirai galima kalbėti ir apie antrinį medžio dekoro panaudojimą. Matydami kai kuriuos medžio sienos sprendimus net neįtartume, kad naudojama atnaujinta ar perdirbta mediena, o dažnais atvejais šios tendencijos gali atrodyti dar patrauklesnės. Kaip ir perdirbtų medžio drožlių ir popieriaus plytelės – skamba neįtikėtinai, tačiau tokias plyteles galima komponuoti bet kur - tiek gyvenamojoje, tiek visuomeninės paskirties erdvėje, o toks sprendimas bus ne tik originalus, bet ir praktiškas.

Medžio panaudojimo galimybės labai įvairios: tą pačia medieną galima nušlifuoti, atnaujinti spalvą, faktūrą, o dangą - atnaujinti ir panaudoti iš naujo jos net neišmontuojant. Pasitelkiant perdirbtus gaminius galima sukurti ir dabar taip madingo sendinto, vintažinio sienų dekoro įspūdį.

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Rudos spalvos mediniai bruseliai

Skaityti daugiau

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto bruseliai su integruotu led apšvietimu

Skaityti daugiau