Sienų įrengimo galimybės

Natūralios interjero medžiagos
Natūralios medžiagos – namų akcentas…Daugelį metų Lietuvoje ir vakarų Europoje yra itin populiarus Skandinaviškas interjero sitlius. Žavimasi medžio natūralumu ir spalvingumu. Medinė sienų danga, suteikia interjerui originalumo ir švaros pojūtį. Taip pat tai labai ilgaamžis ir perdirbamas produktas. Derinant įvairius medžio šakotumo, margumo, rievių ir kitų medienos elementų raštus, galima sukurti meno kūrinį ant sienos, kuris niekada neturės savo kopijos kituose namuose. Visa tai labai paprasta ir smagu. Įrengiant medinę sienų dangą, galime jas instaliuoti horizontaliai, vertikaliai, pasvirus 45 laipsnių kampu, naudojant renesanso raštus, olandiškus ar prancūžiškos eglutės. Galimybė turėti išgrynintą  -švarų interjerą, pasirinkus lygios faktūros ir klasikinės formos lentas.  Pateikiame visus įrengimo pavyzdžius, daugiau pavyzdžių galite rasti mūsų galerijoje: Mūsų darbai.
 Visi šie pavyzdžiai yra tik pagrindinės taisyklės kaip galima įrengti mūsų siūlomą produktą, kiekvienam atvejui kuriame ir siūlome individualius sprendimus taip pat leidžiame kurti ir Jums. Juk mes nevaikštome apsirengę bet kaip, aprenkime namų sienas stilingai! Medinė sienų danga.
 
SIENŲ DANGOS RAŠTO IŠDĖSTYMO PAVYZDŽIAI
Pavyzdžiai kai išlaisvinama kūryba ir pasirenkami originalūs sprendimai. Namų sienų dekoravimas, naudojant skirtingus raštus ir formas vienoje sienoje. Standartinius raštus ir formas keičiant moderniomis, laužytomis formomis, renkantis egzotinę medieną. Atsisakant lygaus paviršiaus ir atskiras dalis iškeliant, kuriamas 3D efektas.
   
SIENŲ DANGOS ĮRENGIMO PATARIMAI
Medžio sienų danga, gali pridėti subtilaus paprastumo jūsų erdvei. Geriausias to pavyzdys – miegamasis kambarys, vieta kur sugrįžti kiekvieną vakarą, jaukus ir šiltas pojūtis padės atsipalaiduoti ir gerai išsimiegoti. Lovos galvūgalyje įrengus natūralaus medžio sienelę visi šie tikslai lengvai pasiekiami. Svetainėje padengus sieną jūsų interjeras taps natūralus ir labai jaukus taip pat šį produktą galima naudoti erdvių skaidymui, atskiriant valgomąjį kambarį ir svetainę. Norime jums pristatyti idėjas kaip galite panaudoti sienų dangą, pagamintą iš natūralaus medžio. Sušildyti namų interjerą, suteikti jaukumo.
 
SPALVŲ PANAUDOJIMAS, ĮRENGINĖJANT SIENAS
Šviesi arba balta siena gali įgauti charakterį, ją padengus horizontaliai išdėstytomis lentomis. Labai paprastai interjerui ir sienoms galima suteikti natūralaus paviršiaus jausmą, laukinės gamtos pajūtį. Efektas – gaivos ir inovatyvumo. Medis nėra vienintelė medžiaga, kuria galima dekoruoti ir padengti sienas. Visada rekomenduojame medines sienas pagyvinti fotografijomis, paveikslais, laikrodžiais ar kitais interjero elementais. Derančių prie medžio sienų interjero elementų galite rasti ir mūsų pasiūloje. Interjero elementai.
SPALVŲ SUDERINAMUMAS
Dekoruodami sienas medžiu nepamirškite pasižiūrėti į Viršų ir į Apačią. Jeigu jūsų grindys ir lubos tamsios spalvos, geriausiai rinktis balintą arba kreminio atspalvio medieną, kuri suteiks gaivos sienoms. Derinant prie tamsesnių atspalvių labai tinkamas pasirinkimas – natūralus medžio atspalvis ir raštas, kiek įmanomam grubesnis ir šakotesnis. Tai atskleidžia įvairias medžio sienų savybes ir medžio rašto grožį. Pagal erdvės tipą arba tiesiog skonį, galima pasirnkti įrengti horizontaliai arba vertikaliai, taip pat galima maišyti šiuos du įrengimo tipus, dalį dedant horizontaliai ir kitą dalį jungiant vertikaliai.

NATŪRALI MEDIENA INTERJERE
Paprasta ir visiems gerai žinoma medžiaga – medis, visuomet interjere suteikia vientisumo jausmą, sujungia išskaidytas erdves ir perteikia natūralumą.
Tradicinė ir klasikinė medžiaga – mediena, gali būti naudojama ir moderniuse interjeruose. Pasirenkant prabangų, egzotinį medį, kuris suteiks išskirtinumo ir švaros. Svarbu rinktis aukščiausio rūšiavimo ir lygaus rašto sienų dangą. Padengtos pusiau matiniu arba blizgiu laku, sienų dangos, puikiai derės su poliruotais marmuro paviršiais, blizgančiais stalviršiais, stiklo elementais ir pan.

MEDIS MODERNIAME INTERJERE
Naudojant visiškai nestandartinius sprendimus, galima padaryti „crazy“ sienų dangą. Komponuojant skirtingas medienas, skirtingus atspalvius, raštus ir faktūras. Tokio tipo sprendimai daugiau tinkami komercinėms patalpoms, kavinių ar barų įrengimui, įmonių poilsio kambariams.
   
SIENŲ DEKORAVIMAS.
Mūsų siūlomą sienų dangą, galima įrengti ir kaip sienų dekoro elementą. Dengiant tik dalį sienos, ją aprėminant, formuojant tv sienelę ar paveikslo vaizdą. Interjero dekoravimo elementai yra siūlomi mūsų produktų galerijoje, kuriuos galite peržiūrėti produktų galerijose ir atliktų darbų skiltyje.

VIENTISAS INTERJERO IŠPILDYMAS, PASITELKIANT DEKORAVIMO ELEMENTUS.

Visi produktai pagaminti iš tos pačios medžiagos ir padengti lygiai taip pat kaip ir sienų danga, todėl yra atsparūs ir ilgaamžiai. Komponuojant šiuos elementus su įrengta sienų danga, interjeras išpildomas vientisai.
Mūsų sukurti ir pagaminti produktai – 
 
  

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Rudos spalvos mediniai bruseliai

Skaityti daugiau

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto bruseliai su integruotu led apšvietimu

Skaityti daugiau