Sienų plokštės

Sienų plokštės apdailai. Norime apžvelgti kelis tipus medžiagų, kurie gali ženkliai pagreitinti ir supaprastinti sienų apdailos įrengimą. Tai taip pat puiki alternatyva gipsinėms sienoms arba tinkuotoms dažytoms sienoms, kurios reikalauja daug laiko paruošimui, darbai yra šlapi ir pruvini. Produktas, kurį norime aptarti yra clickwall laminuotos plokštės su besiūle click sistema. Jos labai greitai montuojamos ant tų pačių gipso profilių, jų plotis irgi 60cm. Spec. užraktu rakinant slepiasi sujungimas ir judama toliau taip gaunama besiūlė sienos išvaizda. Dengiant sienas šia plokšte yra gaunamas aukštas sienų atsparumas ir produktas papildomai turi nedegumo klasę.
Kitas tipas plokščių yra dengiamos su dekoratyviniais grioveliais, jos jau šiek tiek siauresnės ir gaunamas labiau specifinis raštas. Didelis privalumas, kad šių plokščių jau galima turėti labai plačią raštų ir spalvų gamą arba netgi pasirinkti dažomą variantą. Taip turint iškart paruoštą paviršių dažymui
Šios inovatyvios medžiaogs apdailos procesus gali pagreitinti keletą kartų , tuo pačiu suteikiant ir daugiau originalumo ir unikalaus vaizdo.

Mūsų darbai

Rudos spalvos mediniai bruseliai

Skaityti daugiau

Akustinės užuolaidos

Skaityti daugiau

Ąžuolo faneruotės bruseliai su led apšvietimu

Skaityti daugiau

Medžio drožlių ir cemento akustinės plokštės

Skaityti daugiau

Ąžuolo lukšto bruseliai su integruotu led apšvietimu

Skaityti daugiau