Smulkios detalės namų interjere

Namų dekoravimas šiandien
Namų aplinka yra labai svarbi, kadangi juose praleidžiame daugiausiai laiko. Šiuo atveju kalbame apie interjero dekorą. Gali atrodyti, kad interjero dekoras nėra toks svarbus, tačiau atnaujintas namų interjeras gali pakeisti jūsų pačių požiūrį į savo namus. Jūs nuolat patiriate nuobodžią rutiną darbe ir mieste, o kad galėtumėte nuo jos atitrūkti, namuose reikia jaukios, ramios ir jums patiems gražios aplinkos.
Taigi, kas yra tas namų dekoras? Neišsigąskite, jums nebūtina perkloti grindų namuose arba samdytis menininko, kuris nutapytu brangius ornamentus ant sienų. Namų dekoras gali būti viskas nuo vazos iki sienų, grindų ar lubų perdengimo.
Smulkios detalės namų dekore
Smulkios detalės namuose yra vienos svarbiausių. Kad pagražintumėte aplinką namuose, kartais pakanka ir nedidelių dekoracijų. Pavyzdžiui, įmantrios, su interjeru suderintos vazos, nuotraukų rėmeliai – visa tai pakeisti paprasta ir nebrangu, tačiau tokios smulkmenos interjerui suteikia gyvybės.
Jeigu esate pasiryžę rimtesniems pokyčiams ir dekoruosite sienas arba lubas – galite atsižvelgti į naujus ir praktiškus dekoravimo būdus.
Miegamojo sienų dekorui rinkitės raminančias, natūralias spalvas – vandenyno paviršiaus tekstūra arba netgi 3D plokščių sienos. Miegamasis yra tik jūsų lankomas kambarys, todėl rinkitės labiausiai sau patinkančias spalvas – nesvarbu, ar tai dažytos sienos ar tiesiog tapetai.
Koridoriuje puikiai tinka ir drąsesni pokyčiai, nes tai yra pirmas kambarys įėjus į namus ir paskutinis išeinant. Galite rinktis tiek solidžius, tiek iššaukiančius derinius – spalvoti LED apšvietimai, įvairūs dirbiniai iš medienos arba prabanga dvelkiančios aukso spalvos detalės.
Šiomis dienomis galima pastebėti labai daug inovacijų interjero dekore, todėl pasirinkimu tikrai nenusivilsite. Nenumokite ranka į pačias smulkiausias detales, kadangi jos yra pagrindinė energija jūsų interjerui.
Patarimai skoningam interjerui
Jeigu investuojate į interjero pokyčius, reiškia norite geresnių rezultatų už dabartinius. Tokiu atveju, būtinai atsižvelkite į tai, kaip jūsų pasirinktos detalės deri tarpusavyje. O kadangi interjere svarbi ne tik išvaizda – atsižvelkime ir į praktiškumą.
Įvairios dekoracijos, smulkūs daiktai, papuošimai – jų gausybė ir įvairovė stebina. Pasistenkite, kad jų spalva derėtų su sienų arba grindų spalvomis – derinys atrodys puikiai. Tuo tarpu, sienos ir lubos yra svarbesnis dalykas. Kiekvienam kambariui praktiškos yra skirtingos medžiagos – gi miegamajame neklosite vonios plytelių, tiesa? Tad šiek tiek informacijos apie pačias aktualiausias medžiagų rūšis:
Mediena – klasiškas pasirinkimas. Ji suteikia jaukumo ir, jei atitinkamai panaudota, prabangos pojūtį. Ji puikiai tinka koridoriuose arba svečių kambariuose ir užtikrina ilgaamžiškumą bei tvirtumą.
Gipso plokštės – labai populiarus pasirinkimas šiandien, kadangi jos labai lygios ir lengvai dažomos. Tačiau, tokios plokštės nepasižymi praktiškumu, nes skilinėjimas yra dažnas atvejis. Dėl to jos nelabai tinkamos kambariuose, kuriose sienos gali būti ramstomos, pavyzdžiui, koridoriuje.
Jeigu kyla klausimų dėl medžiagos pasirinkimo, galite kreiptis į interjero dizainerius arba vidaus apdailininkus, kurie ne tik padės pasirinkti, kuri spalva tinka labiausiai, bet ir nuspręs, kokia medžiaga jūsų atvejui bus praktiškiausia.
Nevenkite naujovių apadailoje 
Žmonės dažniausiai renkasi senus dekoravimo sprendimus, kadangi laiko patikrinti sprendimai yra patikimiausi. Iš dalies, tai yra tiesa, tačiau šiuolaikinės technologijos, naudojamos įvairių medžiagų gamyboje, leidžia išgauti medžiagas, kurios yra itin tvirtos bei praktiškos.
Top dekoro elementai
Yra daugybė puikių detalių, kurios Lietuvoje dar nėra labai aktualios:
Dekoratyvinės vazos;
Didelės žvakės;
Įmantrūs rėmeliai;
Įvairūs baldai.
Atrodo, kad jos nesuteikia jokio praktiškumo ir užima vietą, tačiau šio tipo detalės yra skirtos tam, kad jūsų namai atrodytų gražiau, o jūs juose jaustumėtės geriau.
Niekada nevenkite pokyčių savo namuose – nustebtumėte, kaip inovatyvi 3D siena arba dekoratyvinė vaza gali patraukti jūsų bei svečių dėmesį namuose.
Mūsų interjero produktai – http://www.manosiena.lt/sienu_danga/interjero-elementai/
Mūsų tekstas patalpintas: https://domoplius.lt/interjeras/straipsniai/smulkios-detales-namu-interjere?page_nr%20=1

Mūsų darbai

Mūsų darbai

Mirkocemento siena

Skaityti daugiau

Frezuota ąžuolo lukšto siena

Skaityti daugiau

Dažytas eglės dailylenčių fasadas

Skaityti daugiau

Metalinė pertvara

Skaityti daugiau

Akustinė danga viešosioms erdvėms

Skaityti daugiau