Visi įrašai

3D medžio danga – sienų plokštės

Sienų plokštės
Objektas - Vilniaus mieste. Nuosavas namas. Pagrindinis kliento poreikis buvo turėti natūralią, akcentinę sieną, kuri būtų praktiška. Taip pat reikėjo, kad joje pasislėptų visa laida ir jų pravedimai. Pasirinkta unikali medžiaga, kuri yra gaminama iš senų pastatų medžio, jį išvalant ir prikeliant naujam gyvenimui. Labai stiprus rašto unikalumas ir spalvų įvairovė, kurios išgautos natūraliai nuo saulės, vėjo, sniego. Paviršius padengtas apsauginės alyvos sluoksniu, kad medžiaga būtų praktiška ir netepli.
Nuosavo namo interjeras
Kaip ir daugumoje objektų, akcentinę - dekoro sieną reikia suderinti su kitomis medžiagomis ir skirtingais paviršiais. Šiuo atveju tai yra nuosavas namas, kuris turi šalia židinį ir perėjimą į didelę svetainę. Sienų dekoravimui pasirinkta medžiaga, artimiausia ir geriausiai deranti su židiniu, malkomis ir medžio raštu grindyse. Jaukumo ir šilumos sienelei suteikia taškinis apšvietimas.
Sienų apdailos įrengimas
Panaudota sienų danga yra gaminama segmentais, kurie susileidžia tarpusavyje, todėl norint galima įrengimo darbus atlikti pačiam, improvizuoti su raštų kryptimis, kūrybiškai panaudoti apdailos profilius. Didelis privalumas įsirengiant sieną pačiam - emocija, kuri išlieka ir tuomet apdailos medžiaga įgauna didesnę prasmę.

Norite panašaus sprendimo?