Visi įrašai

Lubų apdaila medžiu

Lubų apdaila mediena
Šie mūsų klientai įrodė, kad paprastą kambarį galima paversti tikrai ypatingu ir tokiu kuriame visuomet gera būti. Istorija prasidėjo paprastai, klientai norėjo šiltos ir jaukios medžiagos, kuri papildytų ir praturtintų interjerą. Nebuvo didelio noro išlaidauti, todėl kartu nusprendėme surasti sprendimą, kurio dėka nenukentės vaizdas, bet pavyks ekonomiškiau atlikti sienų apdailą. Naudojome tokias pat medžiagas, tačiau jos turėjo labai nedidelius defektus, kuriuos užmaskavome, medieną padengiant spalva.
Nebrangi sienų danga
Taip pat klientai norėjo paslėpti ir metalinę siją, kuri ėjo lubose per visą kotedžą. Panaudojus tą pačią medžiagą, sija tapo interjero dalimi, puikiai derančia prie supančios aplinkos. Tokiu būdu medis yra panaudotas ir lubose. Galima šią dangą puikiai naudoti ir pilnam lubų padengimui, tik reiktų pasitelkti šiek tiek kitokią konstrukciją.
Pasidaryk pats - namų apdaila
Įdomiausia šios istorjas detalė, kad klientai visą apdailą pasidarė patys ir tai atliko labai profesionaliai, įrodydami, kad namus galima įsirengti pačiam ir kokybiškai. Mes suteikėme visas reikalingas medžiagas ir patarimus. Abipusis bendradarbiavimas davė puikius vaisius, klientai turi kambarį, kuriame būti gera ir kuriuo didžiuojasi.

Norite panašaus sprendimo?