Visi įrašai

Akustinė plokštė

Akustinė mdf plokštė
Šiuo metu itin svarbus ir reikalingas sprendimas sienoms - akustika. Didelė dalis darbų vyksta bendraujant per video call ir susitikimus. Tokio tipo bendravimui, labai svarbu patalpos akustika. Dažnu atveju yra renkamasi spec. akustines - minkštas dangas, gaminamas iš akustinio audinio ir spec. porolono. Tačiau norint turėti medžio vaizdą ir kartu geras akustines savybes, galima naudoti akustinę mdf plokštę, akustinę beržo fanerą ar kt. medžiagas.
Akustinis panelis sienoms
Medžiaga, kurią galima pasirinkti nėra svarbiausias momentas, kur kas svarbiau yra jos paruošimas ir tinkamas pritaikymas. Galima naudoti ir paprasčiausią beržo fanerą, kurią tinkamai apdirbus ir paruošus, puikiai galima naudoti akustikai patalpose sutvarkyti. Linijos su mažais grioveliais ferzuota danga, skaido sklindančias bangas ir puikiai sugeria nereikalingą triukšmą.
Akustinių sienų nauda
Patalpų akustika, stipriai gerina darbo efektyvumą, gebėjimą išlaikyti dėmesį ir susikaupti. Nedidelės investicijos, suteikia daug naudos, kurią taip pat galima padaryti ir stilingą. Didelė dalis užsakovų, akustines dangas pasirenka pagal jų įmonės logotipą ar firmines spalvas. Tokiu būdu atspindima įmonės idėja ir išsprendžiama triukšmo problema.

Norite panašaus sprendimo?