Visi įrašai

Garsą sugeriančios plokštės

Garsą apsorbuojančios medžiagos
Akustika patalpose ir ypatingai darbo erdvėse - labai svarbus klausimas į kurį atsakymų kartais tenka ieškoti ilgai. Šiuo metu rinkoje yra gausus pasirinkimas produktų, tačiau kartais reikia įsivertinti ir vaizdo savybes, kad derėtų bendroje erdvėje ir esamame interjere. Akustinės plokštės ir elementai sienoms yra gaminami iš skirtingų  medžiagų:nuo porolono iki medienos.
Akustiniai produktai
Vienas iš patikimiausių pasirinkimų - medžio drožlių ir cemento mišinio plokštės, kurios gali būti gaminamos pagal norimą formą ir padengiamos reikiamu atspalviu. Taip galima suformuoti labai skirtingus ir unikalius dizainus. Svarbu paminėti ir tai, kad tokio tipo medžiaga yra itin efektyvi, sugeria bei išskaido garso bangas, taip sukurdama patalpoje malonų jaukumą.
Triukšmą sugeriantys produktai
Triukšmas trukdo susikaupti ir gerai pailsėti. Taip pat mažina našumą darbe. Labai svarbu pasirinkti tinkamiausius sprendimus ir kompleksiškai spręsti šias problemas, dažnai net nesusimąstome, kokią naudą gali duoti pakankamo lygio ramybė darbo ar namų erdvėje.

 

Norite panašaus sprendimo?