Visi įrašai

Lenkta ąžuolo siena

Lenkta medinė siena
Vienas įdomesnių ir išskirtinesnių mūsų prjektų. Užduotis ir iššūkis buvo nestandartinis ir labai įdomus. Pagaminti ir įrengti lenktą medinę sieną. Kaip žinome medis, nėra labai lanksti medžiaga ir tokio tipo sienai teko pasiteklti netipinius techninius sprendimus.
Kaip įrengiama sienų danga
Specialiai šiam objektui išbandėme naują technologiją, individualiai supjaunamų lentų, pagal pasvyrimo kampą. Montavome papildomus tvirtinimus ir naudojome klijus. Dvigubas, o vietomis netgi trigubas tvirtinimas, užtikrina 100% stabilumą ir ilgaamžiškumą. Esant visiems nestandartiniams sprendimams, ieškome būdų ir galimybių tai įgyvendinti, nes manome kad visoms geroms idėjoms lemta išsipildyti.
Nestandartinė sienų danga
Tokioje erdvėje užsakovai dažniausiai pasirenka sintetines arba minkštas dangas, kurios neturi tech. kėblumų įrengimui. Tačiau būtent tokie nestandartiniai sprendimai, leidžia atrasti naujas galimybes interjere ir apdailoje. Svarbu viską tinkamai įsivertinti ir pasiruošti. Daugelį netipinių sienų dangų, galima įrengti keisčiausiose erdvėse.

Norite panašaus sprendimo?