Visi įrašai

Medinė dekoracija sienoms

Medžio dekoracijos
Medinės sienų dangos pritaikymas gali būti labai platus, nuo ištisinio sienos padengimo ir reljefo surformavimo, iki dalinės sienos dekoravimo. Akcentiniam dekoravimui labai tinka, perdirbtos medienos gaminiai, pasižymintys išskirtinėmis savybėmis ir unikaliomis spalvomis. Natūraliai, per ilgą laiką, gamtos išgauti atspalviai, nuo saulės ir vėjo, lietaus ir šalčio. Tokio tipo spalvos nėra galimybės pagaminti dirbtiniu būdu.
Reclaimed medis
Gaminti šiai dangai yra naudojama tiktai kruopščiai išvaloma ir išrūšiuojama mediena. Pagal atitinkamą modelį, skirstoma į atskirus produktus. Šią sienų dangą yra labai nesudėting įrengti, todėl kiekvienas klientas, be specialisto pagalbos, gali drąsiai pats įsirengti tokią apdailą. Klijuojama montažiniais klijais, kurie yra šiek tiek elastingi ir pasižymi greito sukibimo savybėmis
Medis sienoms
Medis sienoms gali būti pritaikomas labai įvairai tiek konstrukciniams elementams, tiek grynai dekoratyviniams. Svarbu tinkamus produktus naudoti pagal paskirtį. Pagal klientų norus, papildomai ir projektuojame individualius sprendimus sienų dekoravimui ir apdailai.
 

Norite panašaus sprendimo?