Visi įrašai

Originalus biuro interjeras

Originalus biuro interjeras
Darbo erdvėse šiuo metu tampa labai svarbu interjeras. Ne tik pagrindinė funkcija - grožis, bet ir patogumas ir ypatingai patogumas dirbti. Erdvė turi būti sudėliota labai funkciškai, problema moderniai išprojektuotų erdvių - perkrovimas elementais. Dažnai patalpose būna daug vizualinio triukšmo, kur pilna įvairių daiktų, detalių, kurios trukdo susikaupti ir išlaikyti ilgai dėmesį. Minimalizmas ir natūralios medžiagos, bendram vaizdui suteikia ramybės, geras akustines savybes, daugiau kokybiškų erdvių darbui didina efektyvumą.
Tvarus interjeras
Interjero tvarumas ir naudojamos medžiagos yra kitas aspektas. Labai svarbus momentas, kad zonose, kur praleidžiama didžioji dalis dienos, būtų sveika būti žmonėms. Dažnai renkamasi sintetines medžiagas dėl jų patvarumo ir atsparumo, bet visiškai pamirštamas žmogus ir jo sveikata Taip pat naudojamų statybinių mišinių emisija, kuri dažnu atveju būna viršijanti normas, nes paprasčiausiai jų niekas nematuoja po įrengimo.
Minimalistinis interjeras
Kartu su šiais klientais, siekėme išpildyti jaukaus ir harmoningo interjero erdvę. Administratorės stalas ir sienelė buvo pasirinkta gaminti iš ąžuolo, kuris savo ražtu nebūtų labai intensyvus ir visur naudoti tik natūralų atspalvį, taip nedidinant intensyvumo nereikalingo. Palangėms ir akustinėms plokštėms taip pat to paties medžio elementai, atsikartojantys per visas ofiso erdves.

Norite panašaus sprendimo?