Visi įrašai

Medinė lubų apdaila

Medinė lubų danga
Dažnai imamės nestandartinių projektų ir gaminame bei įrengiame unikalius objektus. Vienas iš jų yra Fit Food kavinė Vilniuje. Lubų apdaila. Laužytos formos lubų idėja buvo sukurta dizainerio, idėjai įgyvendinti pasirinkta mūsų gaminama medžiaga. Originalūs ir netipiniai projektai - visuomet įdomūs nes galima išbandyti savo galimybes ir žengti žingsnį į priekį.
Nesntadartinė lubų apdaila
Komercinės erdvės, dažnai leidžia pasireikšti kūrybiškumui ir idėjoms. Namuose neretai susilaikome nuo radikalių sprendimų ir pasirenkame populiarų ir saugų sprendimą. Kavinės, restornai, viešbučiais siekia išsiskrti, todėl tokiuose projektuose galima sukurti naujus sprendimus apdailai. Medinė lubų apdaila yra populiarėjanti, medžio panaudojimo formos transformuojasi taip pat.
Lubų apdaila medžiu
Šiame objekete panaudojome tiek vieną iš galimų sprendimų. Labai populiarus ir stilings pasirinkimas yra naudoti lentas. Natūralaus, tikro medžio lentas, sodriu raštu ir pasirenkama spalva. Pagal technines savybes, medžio apdaila yra daug kartų pranašesnė už visas alternatyvas. Montavimas niekuo nesiskiria nuo kito tipo dangos, tik ji būna pilnai paruošta ir nereikalauja papildomų šlifavimų ar dažymų.

Norite panašaus sprendimo?