Visi įrašai

Medinės plytelės

Medinės plytelės sienoms
Objektas Vilniuje. Minimalistinio stiliaus bute, reikėjo sukurti ir įrengti sienos dekoraciją, derančią prie esamų paviršių ir spalvų. Klientams pagaminome medines plyteles, kurios yra šešiakampio formos. Tai yra pilnai natūralus produktas, pagamintas iš ąžuolo medienos, turintis specialų paviršiaus padengimą, kuris paryškina medžio rieves ir spalvą.
Medžio mozaika
Medinė mozaika surenkama atskirais vienetais, kuriuos galima dėlioti pagal norą, kuriant įvairias formas ir figūras. Pati medžiaga yra lengva, todėl galima tvirtinti itin paprastomis medžiagomis ir netgi turėti kintantį sienos dekorą. Atsibodus vienam raštui, tiesiog perklijuoti į naują. Mobilus ir kintantis sienų dekoras - viena iš naujausių tendencijų apdailoje.
Medžio dekoras
Dabartinės tendecijos diktuoja madas, kad geometrinės figūros tampa vis populiaresnės ir gaminamos iš skirtingų medžiagų. Medis, oda, stiklas, metalas. Derinant jas tarpusavyje ir naudojant drauge su kitomis. Raštų formavimas gali būti labai platus, visiška laisvė kūrybai, taip pat galima ir pilnai užpildyti esamą sieną ir reikalui esant, pagaminti ją atsparią drėgmei ir naudoti vonios kambaryje.

Norite panašaus sprendimo?