Visi įrašai

Klijuojamos sienų plokštės

Klijuojamos apdailos plokštės
Objektas Vilniuje. Nuosavas namas. Užduotis, įrengti ir dekoruoti dviejų erdvių sienas. Miegamasis kambarys ir svetainė.
Miegamojo kambario siena
Miegamojo kambario apdailai, pasirinkome klasikinį variantą, kuris visuomet pasiteisina. Sodrus natūralaus ąžuolo raštas, pagyvintas natūralia alyva. Rūšiavimas - special. pasižymintis išraiškingumu ir gyvybe. Naudojant šias, natūralaus ąžuolo , sienų dekoro plokštes, galima neturėti lovūgalio, nes tai atstoja sienų danga.
Sveitainės sienos akcentas
Svetainėje užduotis buvo šiek tiek kitokia. Interjere reikėjo ir praktiškumo. Pagrindinė ir labiausiai praeinama zona, kur nuolatos bus liečiamasi , braukiama. Šiam pasirinkimui vėl labiausiai tiko medis, kurį galima labai nesudėtingai atnaujinti, peralyvuoti, pakeisti atspalvį. Spalva svetainėje priderinta prie grindų dangos ir išlaikyta tokia pati kaip antrame namo aukšte, miegamajame. Tikslas turėti visame name bendrus atspalvius, nesukeliant bereikalingo chaoso.
Greita sienų apdaila
Didelis privalumas įrengiant tokio tipo dangas - greitis. Mūsų siūlomi sprendimai įrengiami labai greitai ir patikimai. Visiems darbams ir medžiagoms suteikiamos grantijos. Neradus tinkamo produkto, mes jį sukuriame ir pagaminame pagal jūsų užsakymą.

Norite panašaus sprendimo?