Visi įrašai

3D Sienų plokštės

Apdaila sienoms
Grubios tekstūros medžiagos interjere atsirando salyginai neseniai, o populiarumą įgauna tik dabar. Labai dažnai derinamos panašios arba priešingos medžiagos. Šiuo atveju, prie senos plytos derinta perdirbtos medienos sienų danga. Trijų medžio rūšių, apdailos plokštės sienos. Surenkamos segmentais, tvirtinamos klijais ir vinimis be galvos.
Sienos paviršius
Šios sienų dangos pavrišiaus padengimas - natūrali alyva. Kuri apsaugo nuo purvo, bet išlaiko natūralų medžio pojūtį, neuždarytas poras. Galima šį produktą rinktis ir su tonavimu arba padengtą kietu vašku, tuomet bus suteikiama dar didesnė apsauga, bet prarandamas natūralus medžio paviršius.
Sienų apdaila medžiu
Labai dažnai, medis interjere primena šiek tiek pasenusias tendencijas. Tačiau reikia žvelgti plačiau ir suprasti, kad tai yra pagrindinė ir klasikinė medžiaga, kuri nuolatos atgimsta naujomis formomis ir paviršiais. Tobulėja technologijos ir dizainerių sprendimai, todėl medis nuolatos atgimsta. Ypatingai sienų dekoravime, medis transformavosi radikaliai, atsirado nauji būdai panaudoti medį, kuris yra senas, padengti naują medieną ir išgauti netradicinį vaizdą, jau nekalbant apie skaidymą į formas.

Norite panašaus sprendimo?