Visi įrašai

Minkštos 3D plokštės

Vaikų kambario sienų danga
Vaikų kambarys dažnai yra didelis iššūkis. Interjero profesionalai diskutuoja kaip geriau ir praktiškiau įrengti būtent tokią erdvę. Visuomet  tokiam kambariui įrengti, norima daugiau žaismingumo ir spalvos, bet nesinori padauginti. Kaip ir visuomet, svarbesniu dalyku išlieka saikas.
Minkštos sienų plokštės
Minkštos sienų plokštės buvo pasirinktos dekoruoti sieną, virš vaiko lovos. Iš 3D tipo trikampių suformuotos naujos šešiakampių figūros, įvedant keletą žaismingų, bet žemiškų atspalvių. Didelis privalus tokio dekoro yra akustika, puikiai sugeria sklindančius garsus ir patalpa tampa akustiškai ,,sutvarkyta" Žiūrint į tai, kad tai yra vaiko kambarys, svarbu paminėti, jog ši danga yra minkša, nėra galimybės į ją susižeisti.
Akustinės plokštės
Įrengimas tokio tipo plokščių yra labai švarus ir greitas netgi žaismingsa procesas, kuriame gali dalyvauti ir vaikai, Privalumas šių apdailos plokščių, kad galima tvirtinti paprastomis medžiagomis ir kartas nuo karto atnaujinti dekoracijos išdėstymą. Palaikyti visuomet gyvą ir naują interjero išaizdą. Tokio tipo sienų apdailą, galima rinktis iš didelio kiekio formų ir figūrų, yra 52 standartinės spalvos + galimybė užsakyti spalvas iš RAL paletės.

Norite panašaus sprendimo?