Visi įrašai

Sienų danga Oak eco natural

Sienų danga
Objektas - kotedžas. Pagrindinis kambarys - svetainė. Šiems klientams pasirinkome naudoti, natūralaus ąžuolo sprendimą, kurio spalva suderinta su laiptais ir turėklais. Papildomai pasitelktas taškinis apšvietimas, paryškinantis strukūra ir medžio tekstūrą.
Sienų danga plokštės
Būtent šis variantas yra surenkamas iš atskirų lentų, todėl yra labai paprastas. Nereikia naudoti didelių, sunkiai sujungiamų ir masyvių plokščių. Sienų apdaila yra iš pilnai natūralios ir draugiškos gamtai medžiagos. Atspalvis ir medžio raštas, parinktas pagal dominuojančias interjero spalvas. Natūralaus šakotumo, ąžuolinės lentos.
Dekoratyvinės sienų plokštės
Visiems savo klientams siūlome paslauga, kuomet parenkame ir pagaminame labiausiai tinkamą sprendimą. Gerai, kuomet pavyksta išsirinkti iš standartinių variantų, bet visuomet smagiau turėti unikalų daiktą. Dekoruoti namus galima ne tik paveikslais ar veidrodžiais, galima pasitelkti ir kitas medžiagas, mūsų atveju natūralią medieną, kruopščiai padengtą natūralia alyva.
Sienų dangos įrengimo laikas
Šiame objekte užtrukome pilną darbo dieną. Tai parodo, kad darbus galime atlikti greitai ir kokybiškai, netrukdomas papildomas kliento laikas. Dauguma darbų yra atliekami švariai ir nėra sukeliamas didelis dulkių kiekis. Drąsiai galima rinktis šiuos sprendimus ir jau gyvenamose patalpose.

Norite panašaus sprendimo?