Visi įrašai

Apdailos plokštės – buto interjere

Apdailinės plokštės
Apdailinės plokštės gali būti labai įvairios. Šiame objekte mes naudojome natūralaus medžio dangą, kuri padengta ekologiška alyva. Ji sudaryta iš atskirų segmentų, kurie surenkami vietoje, juos tvirtinant prie sienos. Labai didelis privalumas, kad galima įrengti ant praktiškai bet kokio pagrindo.
3D sienų danga
Įvairiomis formomis 3d dangos atsiranda interjeruose. Gaminamos iš plastiko, gipso ar kitų medžiagų. Mes savo kuriamuose interjeruose ir sprendimuose, visuomet siūlome ekologiškos medienos sprendimus. Kruopščiai atrenkant ir sudedant į segmentus, sukuriame vienetinius sprendimus savo užsakovams. Šis miegamasis, turėjo tapti žaisminga ir jaukia erdve. Tam panaudojome saulėje išdegintas pušies lentas, pamaišėme jas su lietaus ir vėjo nugairintomis lentomis ir gautas rezultatas pranoko lūkesčius.
Dekoratyvinė sienų danga
Dekoratyvinė medžio danga sienoms yra labai praktiška ir patikima. Daugeliu savybių yra pranašesnė už akmens ar sintetinių medžiagų sprendimus. 3d sienų danga, pagaminta iš medžio, savo vaizdu yra šiek tiek artima akmens plokštėms, bet dauguma jų yra gaminamos pramoniniu būdu ir matomas atsikartojantis raštas, sukuriamas labai nenatūralus ir pigiai atrodantis vaizdas, Medžio savybė - jis nesikartoja, kiekviena detalė unikali. Rankų darbo, paviršiaus padengimas, suteikia sodrumą ir dar didesnį išskirtinumą.
Dekoras sienoms
Pasitelkiant tokio tipo medžiagas, galima dekoruoti ir labai nedidelius sienų plotus, kurie suteiks gyvumo ir originalumo. Dekortuoti sienas su medžiu gali kiekvienas, nes tai medžiaga, kuri nereikalauja specifinių įrankių arba labai didelių įgūdžių, tiesiog reikia noro.

Norite panašaus sprendimo?