Visi įrašai

Naujoviškos sienų dangos

Kokia sienų danga madingiausia?
Dažnai mūsų klientai klausia, būtent šio klausimo. Aprašydami šį mūsų darbą, atsakysime ir į šį klausimą. Būtent šis modelis, kurį pavadinome A priori - mūsų populiariausias sprendimas, įrengiamas šiek tiek skirtingai, bet bendrame vaizde, visuomet toks pats. Populiarus dėl savo klasikinio atspalvio ir panaudotos ąžuolo medienos. Unikalus, nes panaudotas nestandartiniame formate ir reljefiškume.
Kokią sienų dangą pasirinkti?
Sienų dangos pasirinkimas - pakankmai komplikuotas, jeigu neturi aiškios vizijos. Pirmoje vietoje visuomet atsiranda klasikinės medžiagos: tapetai, dažai, plytelės ir t.t. Tik ieškant toliau ir domintis, galima rasti naujų sprendimų, kurie būna šiek tiek užgožti didžiosios masės pasirinkimų. Šiam klientui pasiūlėme savo sprendimus, kurie paremti natūralumu ir ekologija. 3d Sienų plokštės tampa vis labiau madingos ir plačiai panaudojamos.
Kitokios sienų dangos
Ieškodami naujų sprendimų, šie klientai kreipėsi į mus ir kartu suradome sprendimą miegamojo kambariui, kad jis atrodytų išskirtinai. Įdomi detalė, kad siena buvo nudažyta tamsiai mėlyna spalva, kuri yra šiais metais pati populiariausia. Dvi kontrastingos medžiagos ir skirtingi atspalviai papildo vienas kitą ir dar labiau atskleidžia unikalumą.
Paprasti sprendimai apdailai
Įgyvendinant šį kliento sumanymą, vienas iš tikslų buvo greitis ir paprastumas. Reikėjo paprasto, lengvai įgyvendinamo apdailos sprendimo, kuris atrodytų stilingai. Šią mūsų sienų dangą, galima labai nesudėtingai įsirengti pačiam, tiesiog montažiniais klijais tvirtinant prie sienos. Visas reikiamas rekomendacijas mes suteikiame. Visi mūsų produktai turi garantiją, todėl niekada nereikia bijoti, kad kokybė ar kiti nesklandumai sugadins nuotaiką.

Norite panašaus sprendimo?