Visi įrašai

3d apdailos plokštės

Stilinga sienų danga
Interjero tendencijos diktuoja madas, kad vis daugiau įvedama antrinio panaudojimo medžiagų. Mūsų specializacija - perdirbtas medis. Seni svirnai, malūnai - prikeliami naujam gyvenimui. Medžiagų panaudojimo galimybės, priklauso nuo fantazijos. Įrengiant šį objektą, pasirinkome labai nestandartinį sprendimą, kurio dėka išgautas ypatingas lengvumas.
Miegamojo lova
Kartu su klientais nusprendėme, kad paprastą lovą ir minimalistinį miegamojo kambarį reikia pagyvinti ir sušildyti natūralia medžiag. Taip pat norint išlaikyti ir esamą vaizdą, pasirinkome dangą, kuri turi specialias kiaurymes, per kurias matomas fonas - pagrindas ant kurio tvirtinama sienų apdaila. Ištęstas į viršų ir pritaikytas pagal lovos plotį, sienos dekoras atstoja standartinį lovūgalį ir atlieka kelias funkcijas vienu metu.
Interjero tendencija - medis
Medis vis labiau sugrįžta į privačius interjerus ir labai skirtingomis formomis. Pagal užsakovo norą, prie sienų dangos priderinome ir naktinius stalelius, kurie pagaminti iš tos pačios medienos. Akcentuodami detalių suderinamumą, su šiuo užsakovu išpildėme savo norus iki pat pabaigos. Rezultatus matote žemiau pateiktose nuotraukose. Būtent šio objekto įrengimas užtruko 4 val. , todėl tai dar vienas privalumas, kad sienų dangos įrengimo darbai atliekami labai greitai ir švariai.

Norite panašaus sprendimo?