Visi įrašai

Nuosavo namo interjeras, sienų apdaila

Skandinaviškas stilius, Skandinavijoje
Vienas populiariausių stilių interjere. Pasižymintis lengvumu, šviesiais - žemiškais atspalviais. Labai džiaugiamės, kad gavome progą, įgyvendinti objektą Norvegijoje. Skandinaviška stilių, skandinavijoje. Pradžia buvo gana sudėtinga, nes užsakovui reikėjo labai specifinių matmenų ir ypatingai švaraus, paties aukščiausio medienos rūšiavimo. Atrinkus tik aukščiausios kokybės žaliavą, pavyko pagaminti išskirtinio formatio sienų dangą, kuria buvo padengtas visas, didelės svetainės kambarys. Galutinis paviršiaus padengimas alyva ir spalvos suteikimas buvo atliktas jau vietoje. Toks buvo kliento noras.
Ilgos ir plačios ąuolo lentos
Gaminant šią apdailą, naudojome ąžuolo medieną, kuri yra patikima, graži ir labai solidi. Reikalavimas buvo turėti 2,6m. lentas ir kiek įmanoma platesnes. Vertikalus dėjimo rašas, suteikia  patalpai aukščio, o išskirtinis lentų plotis, neskaido erdvės ir nepadaro jos dirbtinai susmulkintos.
Aukščiausio rūšiavimo ąžuolo lentos
Esant trūkumui itin aukštos kokybės žaliavos, kartais tampa tikru iššūkiu, mūsų klientų norai. Taip pat labai svarbu suderinti ir kainos santykį, nes tas pats produktus, bet labai nepalankiu metu, gali kainuoti iki 20 % brangiau. Visuomet stengiamės turėti kelių tipų žaliavos savo sandėliuose, kad operatyviai galėtumėme pagaminti galutinį produktą ir pasiūlyti klientui kokybišką sprendimą.
Premium kategorijas lentos
Norint sukurti labai vientisą ir ramų, skandinavišką stilių, dažnai reikia pasitelkti - būtent premium select kategorijos medieną. Tokia kategorija neturi šakų, neturi balanos, yra lygau ir vientiso medžio rašto. Padengus pilkšva balinta alyva - paryškėja rievės ir suteikiamas raštui sodrumas.

Norite panašaus sprendimo?