Visi įrašai

Viešbutis – apsauginės sienelės sienoms

Sienų danga viešbučiams
Viešbučių sienų danga visų pirma turi būti labai praktiška ir patikima. Taip pat derėti prie esamo interjero ir bendros idėjos. Šiame viešbutyje reikėjo surasti sprendimą, kuris būtų ekonomiškas, bet neatrodytų pigiai. Panaudojome egzotinę medieną, kuri sudaryta iš smulkių lentelių, taip žaliavos kaina sumažėjo, o bendras vaizas stipriai nepakito.
Viešbučio kambario interjeras
Labai svarbus akcentas, įrengiant ar atnaujinant viešojo apgyvendinimo erdves - greitis. Užsakovai negali palikti kambario neapgyvendinto, todėl darbas turi būti švarus, greitas ir kokybiškas. Naudojant panelius, kuriais įrengiamos sienso tai galima padaryti labai greitai ir kokybiškai Šiam objektui įrengti, užtrukome 5 val. su papildomais darbais ir apdailinių detalių tvirtinimu. Svarbi naudotos medžiagos savybė - galimybė ją atnaujinti, todėl ilgaamžiškumas garantuotas.
Ekonominis sprendimas sienų apdailai
Visiems savo klientams randame sprendimus, todėl drąsiai galima kreiptis turint tik idėja ir numatytą biudžetą. Visas kitas darbas lieka mums. Turime platų tiekėjų ir gamybos tinklą, todėl žvelgdami kūrybiškai, visuomet randame pasirinkimus, kurie atitinka kliento lūkesčius ir norus.

Norite panašaus sprendimo?