Visi įrašai

Tv zona – skeltos medienos mozaika

Sienų danga Vilniaus mieste
Objektas - Vilniaus Baltupių mikrorajone. Tai dar vieni mūsų klientai, kurie nusprendė patys įsirengti sienų dangą ir padarė tai nepriekaištingai. Lengvai ir greitai įrengiama sienų danga, nėra tušti žodžiai. Visuomet suteikiame pilnas rekomendacijas, patariame sudėtingesniais klausimais. Skelto medienos mozaika buvo tvirtinta montažiniais klijais, kurie turi momentinį sukibimą, tam kad pritvirtinta danga neslinktų žemyn ir išlaikytų formą. Naudodami kokybiškas medžiags, sumažinama rizika padaryti nepataisomas klaidas.
Medinė mozaika
Populiariausias mozaikos panaudojimas yra būtent Tv zonos atskyrimui ir paryškinimui. Retesniais atvejais tai yra virtuvės zonos dekoravimas ar atskirų elementų papuošimas. Pagrindinis privalumas šios dangos, kad ją galima pagaminti pagal jūsų norimą spalvą. Labai įdomiu detalės, kad gamybos procese naudojame skėlimo technologiją, kuri leidžia iš medžio išgauti netipinį atpsindį ir tekstūrą. Tai dar vienas papildomas būdas ir metodas, kurį naudojame, kad sukurti vienetinius ir išskirtinius produktus.
Pušis ir Eglė interjere
Kaip dažnai ir minime savo tekstuose, kad medis yra populiariausia statybinė medžiaga, pasitvirtinusi per daugelį metų ir užsitarnavusi savo vertę. Šiuo metu mediena įgauna naujas formas, panaudojimo galimybes, išraiškos būdus. Skėlimas, pjovimas, šlifavimas, laužimas ir t.t. Nuo pat rąsto pirminio paruošimo iki galutinio apdirbimo ir spalvos užnešimo naudojama labai daug novatoriškų sprendimų. Vienintelis ir nesikeičiantis dalykas šioje srityje yra pati mediena. Populiariausios rūšis išlieka tos pačios: eglė, pušis, beržas, alksnis, kevas, uosis, ąžuolas ...
 

Norite panašaus sprendimo?