Visi įrašai

Rankų darbo sienų danga


Rankų darbo danga sienoms
Visi mūsų klientai ir objektai - vienetiniai ir unikalūs, todėl labai dažnai tenka pagaminti vienetinius, rankų darbo sprendimus, norimam interjerui išgauti. Šie klientai norėjo turėti keletos spalvų sieną, kurios idėją susirado interjere. Pasiūlėme keletą savo variantų, suderinome atspalvius, teko netgi vieną atspalvį šiek tiek patobulinti, bet rezultatu likom patenkinti mes ir klientas. Visada leidžiama klientams siūlyti savo idėjas ir jų išklausome, tuomet aptariame galimybes tai įgyvendinti ir pagaminti. Nuolat stengiamės atsižvelgti į bendrą interjerą, kad mūsų dabras nebūtų svetimkūnis apdailoje.
Individualūs interjero užsakymai
Apžvelgus bendrą situaciją, įvertinus įrengimo sąlygas, visada parengiame individualų projektą ir padarome vienetinius spalvos bei medienos pavyzdžius. Suteikiame klientui galimybę parsivežti medžiagas namo, pridėti prie esamų sienų, kitų paviršių, su kuriais reikia suderinti atspalvius ir faktūras. Esant poreikiui projektuojame ir kitas detales. Turi galimybę įgyvendinti visus klientų norus ir mūsų fantazijas, todėl esame labai lankstūs.
Ąžuolo sienų danga
Ąžuolo mediena panaudota įrengiant šią išskirtinę sieną. Pasirinkti du skirtingi lentų ilgiai. Pagal proporcijas paskirstytos naudojamos spalvos. Padengimui naudojama tik natūrali alyva, kuri neturi savyje jokių kenksmingų medžiagų. Kietmedis, kuris naudojams sienų dekoravimui, pasižymi labai unikaliais raštais, nes yra atrenkamas iš tam tikros rasto dalies, kuri turi labai daug vienetinių elementų. Tikslas - kiekvienam klientui sukurti nedidelį meno kūrinį, kuris niekur neatsikartos

Norite panašaus sprendimo?