Visi įrašai

Sienos atnaujinimas – koridoriaus interjero apdaila

Danga sienoms
3D sienų plokštės - idealus sprendimas norint sukurti akcentuotą ir praktinę apdailą.
Šiame objekte, klientams buvo likusi viena nepadengta siena,  jie rinkosi tarp akmens plytų sienos, dekoratyvinio akmens apdailos ir keletos kitų. Galutiniame variante nusprendė naudoti būtent natūralią medžiagą - medį. Mediena interjere yra labai dažnai sutinkama medžiaga, nes turi labai unikalių savybių. Medis - šiltas, netraukia dulkių, jį galima atnaujinti. Norėjosi stipriai akcentuoti ir išskirti sieną iš esamo interjero, bet kartu ją turėti pakankamai praktišką ir saugią vaikams. Naudotis modelis - a priori, pakankmai reljefinio paviršiaus, tačiau neturintis didelių skirtumų, kas šioje erdvėje galėtų ir truputį trugdyti. Įvertinus sitauciją, nuspręsta naudoti papildomą apšvietimą, kad sustpirinti 3D medžio efektą.
Draugiška gamtai medžiaga
Ne tik ši, bet ir kitos mūsų dangos - draugiškos aplinkai. Pagaminti naudojama antrinio perdirbimo mediena, kuri vietoje kuro, tampa puikiomis interjero detalėmis. Kuriant naujos medienos produktus - atsodinamas toks pats ir didesni kiekis miško nei sunaudota. Apdirbimo ir spalvų išgavimo procese naudojamos tik ekologiškos alyvos ir impregnantai.
Koridoriaus apdaila
Prieškambario erdvė - dažnai pamirštama, bendrame kuriomo interjero vaizde. Labai svarbu šią erdvę turėti praktišką, kad einant su struike nesitepliotų, nešant krepšius ir kitus daiktus, nenusidaužytų ir t.t. Vis populiariau tampa šią erdvę paversti akcentu, kuris sutinkamas tik atvėrus namo ar buto duris. Turint stiprius akcentinius elementus svetainėje ar kituose kambariuose, ilgainiui gali pradėti varginti, tuo tarpu koridorius yra praeinama erdvė ir ši problema neiškyla.
Pušis ir Eglė
Įrengiant šią sienelę naudojome dviejų rūšių medieną. Perdirbta pušis ir eglė. Suskaidant į smulkias detales ir parenktant jas pagal atsapalvius, sukuriamas vienetinis vaizdas. Daugumo šio produkto yra gaminama rankomis, todėl kiekviena detalė turi savo istoriją.
 

Norite panašaus sprendimo?