Visi įrašai

Ofiso valgomasis – Švyturys – Utenos Alus

Sienų apdaila
Bendradarbiaujant su interjero dizainerių komanda Sumanios idėjos -  http://sidea.lt šiam objektui sukūrėme unikalią sienų dangą. Skelto, pušies medžio mozaika, kuri dengiama visiškai natūralia ir ekologiška alyva. Labai nežymus blizgesys išgautas mediena skeliant specialiu būdu, tuomet paviršius padengiamas ir įtrinamas, kad užtikrinti tolygų spalvos pasiskirstymą ir apsaugą. Papildoma nauda ir sumanymas - 3D sienos efektas. Pasitelkus specialų apšvietimą, sienoje atsiranda daugiau šešėlių, todėl kas kartą apdaila atrodo naujai.
Dekoruota siena suderinta su interjeru
Didelis dėmesys kuriant šią sieną, buvo skirtas jos suderininamui su būsimu interjeru. Kadangi tai yra ofiso valgomasis su dideliu stalu, šie du objektai: siena ir stalas turi derėti tarpusavyje ir sukurti vientiso vaizdo harmoniją.
Rankų darbo sienų apdaila
Svarbu paminėti, kad įgyvendint šį projektą naudojamos tik natūralios ir ekologiškos medžiagos, kurios savyje neturi kenksmingų medžiagų. Didžioji dalis gamybos ir apdailos darbų yra atliekama rankomis, todėl toks dekoro elementas papildomai suteikia daug šilumo ir išskirtinumo.
 

Norite panašaus sprendimo?