Visi įrašai

Medinė mozaika

Mozaika
Mozaika interjere dažnai asocijuojasi su pirtimis, vonios kambariais ir pačia medžiaga pagaminta iš keramikos arba akmens. Mūsų pasirinkimas yra mediena. Medžio mozaika, pjaunama skirtingais aukščiais, kruopščiai šlifuotais kampais ir suderintais atspalviais. Tokio tipo sienos dekoras gali būti pritaikomas ant labai skirtingų paviršių, galima naudoti tik dalinei apdailai arba visos sienos klijavimui.
Moderni sienų apdaila
Taisyklingos formos, įgauna didelį populiarumą interjere. Mozaika - visuomet populiari, tik keičiasi jos medžiagiškumas ir dydis. Vienas naujesnių sprendimų yra medinė mozaika sienoms, kurią galima pagaminti ir pagal spec. užsakymą, pageidaujamos spakvos ir netgi medienos.
Darbo kambario interjeras
Šiame objekte turėjome tikslą, greitai ir kūrybiškai išspręsti poilsio kambario sienos apdailą. Dėl praktiškumo poreikio, pasirinkta medžiaga - mozaika. Ji yra itin atspari smūgiams ir dėvėjimuisi, kasdieninė priežiūra taip pat labai nesudėtinga, nes natūrali mediena netrauka dulkių ir neturi alerginio poveikio.
Natūralios medžiagos apdailoje
Labai svarbu, kad natūralios medžiagos turi galimybė būti atnaujintomis, atšviežintomis ir nereikalauja visiško pakeitimo, galima keistis palvas, paviršiaus tekstūrą, netgi išdėstymą, tarnavimo laikas yra labai ilgas, o galimybės modifikavimui, praktiškai neribotos.

Norite panašaus sprendimo?