Visi įrašai

Rankų darbo medinė danga

Rankų darbo apdaila
Šiame objekte teko ne tik surasti sprendimą ir jį įgyvendinti, bet ir sukurti naują dangą ir ją pagaminti. Visiškai individualus užsakymas, kurį derinome pagal kliento numatytą biudžetą ir norus. Svarbiausias tikslas buvo pasiektas ir kliento lūkesčiai viršyti. Savo produktus ir sprendimus siūlome su pilnu pasitikėjimu ir noru padaryti kokybiškai ir gražiai. Klientai, kurie reikalauja daugiau ir padeda mums atrasti naujas galimybes.
3D ąžuolas
Specialiai šiam projektui, buvo atrinkta ąžuolo mediena ir suskirstyta pagal ilgius į proporcijas. Dalis lentelių papildmai buvo storinama, kad nenaudoti pernelyg daug ąžuolo medienos, o storinimui pasitelkti paprastesnę žaliavą. Vėliau apdoroti visi kampai, kuriems išfrezuotos nedidelės nuožulnos. Galutinis gamybos etapas buvo, spalvos suderinimas su klientų grindų danga. Alyvuota Mocca Brown suomiška natūralia alyva, kuri ne tik padengia medieną, bet ir suteikia jai apsaugą.
Vienetinė sienų danga
Gaminame įvairaus tipo sienų danga, išklausome kliento norus ir fantazijas, vėliau jas realizuojame. Esame lankstūs, todėl stengiamės įgyvendinti visus įmanomus norus, visuomet stipriai atsižvelgiame į pageidaujamą biudžetą. Medžiagoms ir darbams visada yra suteikiama garantija.

Norite panašaus sprendimo?