Visi įrašai

Medis interjere

Darbas su profesionalais
Interjero dizaineriai ir architektai su kuriais bendradarbiaujame, mūsų projektams suteikia savito prieskonio. Pas šiuos užsakovus, susitikome su savo kolegomis iš jaukusinterjeras.lt ( Ieva ). Tai  jau nebe pirmas mūsų bendras darbas, todėl visada malonu dirbti su profesionalais, kurie turi kūrybingų idėjų ir naujų pasirinkimų. Dažnu atveju, mūsų komanda būna pasitelkiama tik mažai erdvei dekoruoti arba pakeisti, tuo tarpu dirbant su architektais, kurie projektuoja pilną interjerą, mes su savo sprendimais galima organiškiau įsilieti į bendrą interjero sprendimą.
Vientisumas interjere
Dirbant prjektuotse kartu su skirtingomis komandomis, svarbu vienybė, kad ir rezultatas būtų vieningas. Šiame objekte, buvo specialiai atrinktas ir rankiniu būdu dengiamas ąžuolas, kad atitiktų laiptų spalvas, duris. Pagrindinis tiklas - išlaikyti vientisumą detalių, kad jos neužgožtų viena kitos. Dizainerės tinkamai parinkti dekoro elementai, praturtino bendrą visumą ir sukūrė puikų galutinį vaizdą.
Ąžuolo mediena
Ąžuolo mediena yra viena unikaliausių, dėl savo rašto išraiškingumo, galimybės keistis, universalaus pritaikymo. Grožis nėra pagrindinė savybė, dėl kurios taip paplitęs ąžuolas dekore, atsparumas ir tvirtumas, kita ne ką mažiau svarbi savybė, išskirianti šią medieną iš kitų.

Norite panašaus sprendimo?