Visi įrašai

Sendinta mediena

Oda ir medis interjere
Šiam objektui įrengti pasrinkta Largo sienų danga. Tai yra ypatinga apdaila sienoms, nes naudojama sena mediena, kuri yra valoma, rūšiuojama, specialiai pjaustoma ir šlifuojama. Paskutinis sluoksnis - natūralios alyvos padengimas. Gamyboje naudojame keletą skirtingų medžio tipų, ąžuolas, alksni, beržas. Tamsūs atspalviai yra natūraliai saulėje išblukusios medienos, kuri negali būti išgauta dažų ar kitų medžiagų pagalba.
Medžiagų derinimas
Kuriant interjerą ar tiesiog jo dekoravimą, svarbu derinti medžiagas, pasirinkti jas giminingas. Oda ir medis - artimos savo kilme medžiagos, todėl medžio elementai puikiai atsiskleidžia, šalia esant odai. Kaip ir visada minime, saikas taip pat labai svarbus.
3d dekoras sienoms
Papildomas efektas įrengiant šį objektą - 3D. Largo sienų danga turi aukščių skirutmus, kurie įrengu sukuria gražų efeketą. Norint pastiprinti šią iliuziją, galima pasitelkti ir papildomą apšvietimą arba panaudoti pro langą krintančią šviesą. Kiekviena lentelė, pati turi nelygumus paviršiuje, kurie pasakoja atskirą medžiagos istoriją.

Norite panašaus sprendimo?