Visi įrašai

Miegamojo lovūgalis – natūraliai balintas ąžuolas

Miegamojo interjero idėja
Šiame projekte, pagrindinis tikslas buvo turėti vientisą vaizdą tiek ant sienų, tiek ant grindų. Šiuolaikinės poros butas, kuriame sugrįžtama pailsėti, atgauti jėgas. Reikėjo ramybės ir jaukumo pojūčio. Nėra medžiagos, kuri nebūtų tokia jauki kaip natūralus medis, savo raštu, tekstūra. Liečiant tokią dangą, ji visuomet bus šilta ir maloni.
Minimalizmas interjere
Dirbant su šiuo projektu, posakis mažiau yra daugiau buvo labai taiklus. Nesistengiant pernelyg išmargint, ieškoti kontrastų, tiesiog maksimaliai suvienodinti ir išlaikyti harmoniją. Pati siena taip pat palika neperkrauta, visą vaizdą kuria medžio raštas. Šios sienų plokštės yra pilnai natūralios ir ekologiškos, gali būti lengvai pritaikomos prie kiekvieno interjero.
Jaukūs namai
Jaukumas interjere sukuriamas naudojant daug skirtingų priemonių. Medžiagos, spalvos, apšvietimas, tekstūros ir daugelis kitų. Mūsų patarimas - niekuomet nesistengti perkrauti, išlaikyti saiką ir tuomet niekada nesuklysite kurdami interjerus. Pabrėžti pagrindinius akcentus ir vengti gausybės smulkių, chaotiškai išdėstytų detalių. Taip pat labai svarbu įsivertinti patalpą, jos paskirtį. Įsivertinti kokio funkcionalumo reikia ir padaryti ją kiek įmanoma patogesnę.

Norite panašaus sprendimo?