Visi įrašai

Sienų danga iš palečių

Palečių lentų panaudojimas
Šiomis dienomis labai daug kalbama apie gamtą, ekoligiją ir antrinį medžiagų panaudojimą. Viena populiariausių medžiagų, kuri panaudojama interjere, yra padėklų lentos. Jomis dekoruoja sienas, lubas, gamina grindis, baldus ir t.t. Labai svarbu suprasti, kad norint medžiagą panaudoti antrą kartą ir ypatingai iš krovininių padėklų, reikia labai kruopščiai ir atsakingai tą padaryti. Pirmiausiai padėklai turi būti išvalomi specialiomis priemonėmis, aukšto slėgiu vandeniu, pertepami, jeigu reikia pašlifuojami ir pašalinami visi vinys ir varžtai. Tuomet viskas gerai išdžiovinama, atrenkama ir dar kartą įvertinama žaliavos būklė. Po šių procedūrų galima pasitelkti savo fantaziją ir naudoti palečių lentas įvairiems namų projektams. Pasigaminti stalą, pasigaminti sienų dangą, lentynas, lubas, grindis ir t.t.
Padėklai interjere
Šis objektas labai ,,prašėsi" urbanistinio sprendimo. Šios patalpos yra netradicinėje erdvėje ir turi labai įdomių architektūrinių elementų, kuriuos reikėjo sudėlioti į visumą, bet kartu išlaikant ir savitumą. Loftas - Vilniuje. Klientai interjer naudoja daug grubių paviršių - metalas, metalo plokštės. Baldai taip pat griežtų formų ir griežto medžiagiškumo. Sienų danga tokiame objekte turėjo būti taip pat panašaus stiliaus, todėl geriausiai tiko panaudotų padėklų lentų sienų danga. Kaip ir visos dangos, ši sienų danga buvo specialiai paruošta ir išvalyta. Vėliau papildomai alyvuota, kad turėtų sodresnę spalvą ir daugiau įdomių medžio atspalvių.
Loftų interjerai
Loftai, studijos, palėpės - vienos įdomiausių erdvių dizaineriams ir architektams. Tokiose erdvėse ir klientai leidžia daugiau, galima nutolti nuo standarto, panaudoti unikalias medžiagas. Sukurti interjerus, kurie pasakoja istoriją, turi prasmę. Tendencijos interjere diktuoja savo madas, bet visuomet reikia išlikti savimi ir ypatingai savo namų erdvę, kurti pagal save. Nevenkti savo asmenybės astpindžių namų detalėse.

Norite panašaus sprendimo?